vyberte rok
Slovenská Kajňaokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
32,17%
Peter Chudík Smer-SD
29,37%
Jozef Mihalčin ĽSNS
16,78%
Andrej Gmitter NEKA
9,09%
Ján Garaj NEKA
2,80%
Milan Šteiner SZS
2,80%
Jozef Šváč NP
2,10%
František Bednár NAJ
1,40%
Pavol Gašper NEKA
1,40%
Eduard Markovič NEKA
0,70%
František Oľha Šanca
0,70%
Miroslav Škvarek SNS
0,70%

Volebná účasť

23,43
%
2017 1. kolo
18,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,43%
2013 1. kolo 18,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
77 hlasov
2
Stanislav Obický, NEKA
43 hlasov
3
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
4
Jozef Baran, SMER-SD
37 hlasov
5
Ján Ragan, NEKA
36 hlasov
6
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
7
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
8
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
20 hlasov
10
Štefan Hreha, SMER-SD
19 hlasov
11
Peter Kocák, NEKA
18 hlasov
12
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
13
Blažena Matisová, NEKA
15 hlasov
14
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
15
Alfonz Kobielský, NEKA
14 hlasov
16
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
17
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
18
Jozef Berta, SMER-SD
11 hlasov
19
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
20
Štefan Straka, NEKA
10 hlasov
21
Dušan Vilenik, SNS
8 hlasov
22
Marta Vagaská, SNS
8 hlasov
23
Ľubomír Lukič, SMER-SD
8 hlasov
24
Zuzana Zavadská, SZ
8 hlasov
25
Peter Novák, SNS
8 hlasov
26
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Miroslav Gešper, NEKA
7 hlasov
28
Vincent Antoš, KSS
6 hlasov
29
Ľubomír Pidaný, SNS
5 hlasov
30
Monika Palková, SP
5 hlasov
31
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Miroslav Baník, NEKA
5 hlasov
34
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
5 hlasov
35
Samuel Bruss, NEKA
5 hlasov
36
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Marián Hreňo, SOĽ
4 hlasov
38
Ondrej Hreha, SZS
4 hlasov
39
Martina Hliboká, SOĽ
4 hlasov
40
Anton Orokocký, VZDOR
3 hlasov
41
Ján Pivovarník, SNS
3 hlasov
42
Peter Treciak, NaS - ns
3 hlasov
43
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
44
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
45
Milan Bužo, EDS
2 hlasov
46
Ivan Koščík, NEKA
2 hlasov
47
Andrej Krišanda, SNS
2 hlasov
48
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
49
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
50
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
51
Roman Goroľ, EDS
52
Ján Katriňák, RIS
53
Miroslav Kroka, NP
54
Ján Laco, ŠANCA