Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
76,92%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
10,77%
Igor Ryban NEKA
9,23%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
3,08%
Juraj Pavlovič KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Kašuba, NEKA
21 hlasov
2
Tatiana Červeňová, SMER - SD
21 hlasov
3
Katarína Tomášová, SMER - SD
18 hlasov
4
František Výrostko, NEKA
17 hlasov
5
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
6
Tomáš Zanovit, SNS
14 hlasov
7
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
8
Peter Vons, NEKA
10 hlasov
9
Róbert Ivaška, SMER - SD
8 hlasov
10
Milan Benko, NEKA
8 hlasov
11
Zdenko Kozák, NEKA
8 hlasov
12
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
7 hlasov
13
Vladimír Polakovič, NEKA
7 hlasov
14
Tibor Adamko, NEKA
7 hlasov
15
Stanislav Rohoň, NEKA
6 hlasov
16
Nadežda Šugrová, SMER - SD
5 hlasov
17
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
18
Miroslav Mazúr, SMER - SD
5 hlasov
19
Ľubomír Kolár, KSS
5 hlasov
20
Štefan Balošák, SMER - SD
4 hlasov
21
Miroslav Mlynár, SMER - SD
4 hlasov
22
Matej Bórik, NEKA
4 hlasov
23
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
24
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
25
Peter Belica, NEKA
4 hlasov
26
Róbert Gottlieb, NEKA
3 hlasov
27
Marián Fedor, SMER - SD
3 hlasov
28
Július Morgoš, OKS, NOVA
3 hlasov
29
Juraj Antal, NEKA
3 hlasov
30
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
31
Peter Šimkovič, NEKA
3 hlasov
32
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
2 hlasov
33
Patrik Volentier, OKS, NOVA
2 hlasov
34
Milan Nemček, EDS
2 hlasov
35
Zita Prívozníková, KSS
1 hlasov
36
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
38
Marek Pavlovič, KSS
1 hlasov
39
Oxana Tkáčová, NP
1 hlasov
40
Marcel Vajzer, NP
1 hlasov
41
Danica Medvecká, KSS
1 hlasov
42
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
43
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
44
Ľubomír Vaňko, NEKA
45
Martin Tanevski, KSS
46
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
47
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
48
Pavol Krišpinský, PD
49
Ján Mičko, KSS
50
Peter Maruniak, EDS
51
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
52
Miroslav Herák, KSS
53
Jozef Kendra, KSS
54
František Kurhajec, ĽS-HZDS

Volebná účasť

54,08
%
2017 1. kolo
19,18
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 54,08%
2013 1. kolo 19,18%