Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
31,89%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
28,65%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
10,81%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
9,19%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
5,41%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
4,86%
Marián Murín NEKA
2,70%
Miroslav Urban REPUBLIKA
2,70%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
2,16%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
78 hlasov
2
Stanislav Thomka, NEKA
52 hlasov
3
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
49 hlasov
4
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
34 hlasov
5
Zuzana Valocká, NEKA
34 hlasov
6
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
26 hlasov
7
František Výrostko, NEKA
26 hlasov
8
Marián Fedor, SMER - SD
22 hlasov
9
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
21 hlasov
10
Marián Krivuš, NEKA
18 hlasov
11
Branislav Zacharides, NEKA
18 hlasov
12
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
17 hlasov
13
Roman Maťko, SMER - SD
17 hlasov
14
Lenka Sláviková, SMER - SD
16 hlasov
15
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
16
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
15 hlasov
17
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
18
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
19
Bibiana Pánisová, SMER - SD
14 hlasov
20
Dušan Kričko, REPUBLIKA
13 hlasov
21
Marek Belák, NEKA
13 hlasov
22
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
23
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
12 hlasov
24
Peter Kašuba, NEKA
12 hlasov
25
Peter Majko, SNS
12 hlasov
26
Ján Kováčik, SMER - SD
12 hlasov
27
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
28
Dušan Zachar, NK/NEKA
11 hlasov
29
Martina Antošová, NEKA
11 hlasov
30
Viliam Komora, NK/NEKA
11 hlasov
31
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
11 hlasov
32
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
11 hlasov
33
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
10 hlasov
34
Martin Hudec, NEKA
10 hlasov
35
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
10 hlasov
36
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
10 hlasov
37
Ľubomír Vaňko, NEKA
10 hlasov
38
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
10 hlasov
39
Alexander Velitš, KSS
9 hlasov
40
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
9 hlasov
41
Milan Ftorek, NEKA
9 hlasov
42
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
9 hlasov
43
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
44
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
45
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
9 hlasov
46
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
47
Jozef Krištoffy, NEKA
8 hlasov
48
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
49
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
50
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
7 hlasov
51
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
52
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
6 hlasov
53
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
6 hlasov
54
Miroslav Jánošík, SNS
6 hlasov
55
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
6 hlasov
56
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
5 hlasov
57
Jozef Petráš, NEKA
5 hlasov
58
Zdenko Kozák, SNS
4 hlasov
59
Peter Had, ŽIVOT
4 hlasov
60
Daniel Diškanec, NK/NEKA
4 hlasov
61
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
62
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
63
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
64
Katarína Spiššáková, KSS
3 hlasov
65
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov

Volebná účasť

63,28 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,28 %
04.11. 2017 1. kolo 54,08 %
09.11. 2013 1. kolo 19,18 %