vyberte rok
Slivníkokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
79,81%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
12,02%
Jarmila Tkáčová SNS
4,81%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,44%
Róbert Bačinský NEKA
0,96%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,96%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

34,35
%
2017 1. kolo
37,99
%
2013 2. kolo
31,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,35%
2013 2. kolo 37,99%
2013 1. kolo 31,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Puci, SMER-SD
149 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
130 hlasov
3
Rastislav Petrovič, SMER-SD
125 hlasov
4
Július Hajdu, SMER-SD
100 hlasov
5
Karol Pataky, MOST - HÍD
85 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER-SD
77 hlasov
7
Jozef Horváth, MOST - HÍD
74 hlasov
8
Peter Pandy, MOST - HÍD
73 hlasov
9
Radoslav Rendeš, ŠKV
46 hlasov
10
Peter Bačkovský, ŠKV
30 hlasov
11
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
12
Tichomír Kačo, ŠKV
25 hlasov
13
Gustáv Liszkai, SMER-SD
21 hlasov
14
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
15
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
16
Libuša Babuľaková, ŠKV
16 hlasov
17
Gabriel Garanič, NEKA
14 hlasov
18
Antónia Hrabská, ŠKV
14 hlasov
19
Peter Rico, MOST - HÍD
13 hlasov
20
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
21
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
22
Jozef Gamrát, NEKA
10 hlasov
23
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Michaela Ducárová, ŠKV
9 hlasov
25
Martin Galgoczy, NEKA
8 hlasov
26
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
27
Michal Magnes, SNS
7 hlasov
28
Terézia Stanková, NEKA
7 hlasov
29
Štefan Kandráč, NP
7 hlasov
30
Peter Figeľ, DS
6 hlasov
31
Zoltán Ilko, SMK-MKP
6 hlasov
32
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
33
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
34
Štefan Duč, NEKA
5 hlasov
35
Marián Vanci, ŠKV
5 hlasov
36
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
38
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
41
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
42
Katarína Kasardová, KSS
5 hlasov
43
Gejza Sačko, MOST - HÍD
4 hlasov
44
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
45
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
46
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
47
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
48
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
49
Viktor Palko, MOST - HÍD
3 hlasov
50
Slavomír Illeš, NEKA
3 hlasov
51
Jozef Želinský, MOST - HÍD
3 hlasov
52
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
53
Csilla Bálintová, SMK-MKP
3 hlasov
54
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
55
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
56
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
57
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
58
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
59
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
60
Milan Malý, KSS
1 hlasov
61
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
63
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
64
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
65
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
66
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
67
Alexander Kis-Géczi, NAJ
68
Tibor Sáradi, SMK-MKP
69
István Takács, SMK-MKP