Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
90,42%
Rudolf Bauer KDS
9,58%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
78,97%
Rudolf Bauer KDS
9,23%
Dominika Palaščáková NOVA
7,18%
Jaroslav Džunko NEKA
1,54%
Ivan Kuhn OKS
1,03%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,51%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,51%
Jozef Holečko NEKA
0,51%
Lukáš Sisák KSS
0,51%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Puci, SMER - SD
139 hlasov
2
Miroslav Tóth, SMER - SD
130 hlasov
3
Vladimír Dvorový, SMER - SD
127 hlasov
4
Juraj Sobek, SMER - SD
115 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER - SD
99 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER - SD
91 hlasov
7
Jozef Horváth, SMER - SD
73 hlasov
8
Miloš Ferko, NOVA
45 hlasov
9
Marek Čižmár, NEKA
29 hlasov
10
Robert Engel, NEKA
22 hlasov
11
Mária Szuperák, SMK-MKP
20 hlasov
12
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
13
Štefan Tatranský, KSS
16 hlasov
14
Tibor Jánošík, NOVA
14 hlasov
15
Terézia Kačová, NOVA
13 hlasov
16
Michaela Kapustníková, NOVA
12 hlasov
17
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
18
Štefan Duč, NEKA
9 hlasov
19
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
9 hlasov
20
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
21
Marián Kolesár, NEKA
8 hlasov
22
Juraj Selecký, NEKA
7 hlasov
23
Ladislav Bodnár, NEKA
7 hlasov
24
Martin Begala, NEKA
7 hlasov
25
Magdaléna Haburová, NEKA
6 hlasov
26
Peter Figeľ, DS
5 hlasov
27
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
28
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
29
Jaroslav Konečný, NEKA
4 hlasov
30
Ľudovít Tóth, SĽS
4 hlasov
31
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
32
Juliana Pašková, NEKA
4 hlasov
33
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasov
34
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
35
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
36
Andrej Kocák, MS
3 hlasov
37
Tichomír Kačo, NEKA
3 hlasov
38
Ján Tomáš, NEKA
3 hlasov
39
Vladimír Juroš, MS
3 hlasov
40
Gejza Gore, NEKA
3 hlasov
41
Edita Anthony, SaS
3 hlasov
42
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasov
43
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
44
Katarína Mischurová, NEKA
2 hlasov
45
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
46
František Tomko, NEKA
2 hlasov
47
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
48
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
49
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
50
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
51
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
52
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
53
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
54
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
56
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
57
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
58
Ladislav Szilágyi, SaS
59
Pavel Szijjártó, SĽS
60
Peter Pető, NEKA
61
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
62
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
63
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
64
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
65
Miloš Kubica, NEKA
66
Mikuláš Balog, EDS
67
Aneta Horváthová, EDS

Volebná účasť

34,35
%
2017 1. kolo
37,99
%
2013 2. kolo
31,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,35%
2013 2. kolo 37,99%
2013 1. kolo 31,81%