Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
84,71%
Rudolf Bauer KDS
15,29%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
69,17%
Rudolf Bauer KDS
13,53%
Jaroslav Džunko NEKA
6,02%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,76%
Jozef Holečko NEKA
3,01%
Lukáš Sisák KSS
3,01%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,50%
Dominika Palaščáková NOVA
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
123 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
67 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
66 hlasov
4
František Farkaš, SMER - SD
42 hlasov
5
Ľubica Rošková, SMER - SD
41 hlasov
6
Jozef Makohus, SMER - SD
39 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER - SD
32 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
9
Valéria Eľková, NEKA
29 hlasov
10
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
11
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
12
Branislav Sijka, NEKA
13 hlasov
13
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
14
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
15
Stanislav Gaľa, SNS
11 hlasov
16
Imrich Balog, KĽS
10 hlasov
17
Milan Potocký, NEKA
10 hlasov
18
Oliver Petrík, NEKA
9 hlasov
19
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
20
Rastislav Olexa, NEKA
6 hlasov
21
Slavomír Žužo, MS
5 hlasov
22
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
23
Martin Stripai, SMS
5 hlasov
24
Pavol Valko, SMS
5 hlasov
25
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
26
Jaroslav Vaľo, SNS
4 hlasov
27
Slavomír Kešeľ, SRÚS
4 hlasov
28
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
29
Gabriel Timko, SMS
3 hlasov
30
Ján Mičuda, NEKA
3 hlasov
31
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasov
32
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
3 hlasov
33
Jozef Jusko, ÚSVIT
3 hlasov
34
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
35
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
36
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
37
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
38
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
39
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
40
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
41
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
42
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
43
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
44
Dagmara Balogová, KSS
1 hlasov
45
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
46
Juraj Brecko, KSS
1 hlasov
47
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
48
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
49
Martin Magura, SMS
1 hlasov
50
Attila Barkó, SMK-MKP
51
Rastislav Tomaš, KSS
52
Gábor Mihók, SMK-MKP
53
Vladimíra Fortunová, KSS
54
Ján Potocký, SMS
55
Tibor Varga, SMK-MKP

Volebná účasť

25,51
%
2017 1. kolo
28,01
%
2013 2. kolo
26,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,51%
2013 2. kolo 28,01%
2013 1. kolo 26,38%