Kandidáti na predsedu VÚC

Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
38,31%
Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
32,14%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
9,42%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
5,52%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
3,57%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
3,25%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
2,92%
Ivan Hriczko SIM
2,27%
Tomáš Janco REPUBLIKA
0,97%
Juraj Sinay NEKA
0,97%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
0,65%
Vladislav Stanko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, NEKA
83 hlasov
2
Martin Burinský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
78 hlasov
3
Milan Kaplan, SaS, Progresívne...
69 hlasov
4
Ján Lörinc, Hlas - sociálna demokracia
65 hlasov
5
Imrich Balog, SIM
62 hlasov
6
Daniela Barkasi, SMER - SD, SME RODINA
56 hlasov
7
Jozef Valiska, SMER - SD, SME RODINA
49 hlasov
8
Marek Pastír, SMER - SD, SME RODINA
47 hlasov
9
Tibor Jasovsky, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
46 hlasov
10
Štefan Kvak, SMER - SD, SME RODINA
44 hlasov
11
Martina Kolibašová, Hlas - sociálna demokracia
34 hlasov
12
Ján Čuchran, KDH
32 hlasov
13
Tímea Sotáková, Hlas - sociálna demokracia
32 hlasov
14
Ján Rovňák, Hlas - sociálna demokracia
31 hlasov
15
Tomáš Červeňák, SaS, Progresívne...
30 hlasov
16
Ján Mihalečko, Hlas - sociálna demokracia
30 hlasov
17
Ivana Kolesnáčová, NEKA
29 hlasov
18
Jozef Bobík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
25 hlasov
19
Radovan Geci, SaS, Progresívne...
23 hlasov
20
Lucia Pivarníková, KDH
23 hlasov
21
Eugen Lešo, SMER - SD, SME RODINA
23 hlasov
22
Zuzana Dobranská Harmanová, SaS, Progresívne...
22 hlasov
23
Richard Štochl, SMER - SD, SME RODINA
22 hlasov
24
Michal Paľovčík, KDH
21 hlasov
25
Miloš Svrček, SMER - SD, SME RODINA
21 hlasov
26
Milan Potocký, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
20 hlasov
27
Dušan Goda, NEKA
18 hlasov
28
Monika Soročinová, NEKA
17 hlasov
29
Matúš Haluška, DOMOV-NS
16 hlasov
30
Martin Štunda, Socialisti.sk
16 hlasov
31
Erik Timko, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
32
Peter Žofčák, NK/NEKA
12 hlasov
33
Ľuboš Gajdoš, DOMOV-NS
11 hlasov
34
Ladislav Hromada, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
35
Róbert Želinský, SRDCE - SNJ - sv
11 hlasov
36
Emília Mesarošová, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
11 hlasov
37
Juraj Jevin, SaS, Progresívne...
10 hlasov
38
Csaba Lengyel, NEKA
9 hlasov
39
Rastislav Vojna, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
40
Rastislav Pirkovský, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
41
Peter Voľanský, SMER - SD, SME RODINA
8 hlasov
42
Martin Makula, PRINCÍP
7 hlasov
43
Ladislav Hack, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
44
Kristína Miškovičová, SaS, Progresívne...
7 hlasov
45
Miroslav Halas, SaS, Progresívne...
6 hlasov
46
Anton Erby, NK/NEKA
6 hlasov
47
Jaroslava Sopková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
48
Timotej Süč, SaS, Progresívne...
6 hlasov
49
Martin Pallai, SOLIDARITA - Hnutie...
5 hlasov
50
Peter Petrikán, NEKA
5 hlasov
51
Monika Stanovská, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
52
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
53
Dana Popeľášová, Hnutie ONÁS
5 hlasov
54
Alica Mikitovičová, REPUBLIKA
2 hlasov
55
Erika Kováčová, REPUBLIKA
2 hlasov
56
Miklós Kozsár, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
57
Václav Vetrecin, DOMOV-NS
1 hlasov
58
Rastislav Tomáš, KSS
1 hlasov
59
Štefan Tomáš, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...

Volebná účasť

62,25 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,25 %
04.11. 2017 1. kolo 25,51 %
23.11. 2013 2. kolo 28,01 %
09.11. 2013 1. kolo 26,38 %