vyberte rok
Sliačokres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
59,62%
Marian Kotleba ĽSNS
15,77%
Igor Kašper NEKA
12,81%
Martin Juhaniak NEKA
7,99%
Miroslav Gálik NAS
0,75%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,60%
Milan Urbáni SMS
0,55%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,50%
Pavel Greksa NEKA
0,45%
Alena Piovarčiová NP
0,40%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,30%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,25%
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

48,66
%
2017 1. kolo
29,41
%
2013 2. kolo
26,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,66%
2013 2. kolo 29,41%
2013 1. kolo 26,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Bakša, NEKA
748 hlasov
2
Matej Snopko, NEKA
441 hlasov
3
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
411 hlasov
4
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
411 hlasov
5
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
390 hlasov
6
Rastislav Bobor, KSS
346 hlasov
7
Milan Čarnoký, NEKA
307 hlasov
8
Peter Košík, NEKA
295 hlasov
9
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
292 hlasov
10
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
285 hlasov
11
Jozef Ježík, SMER-SD
285 hlasov
12
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
257 hlasov
13
Peter Hričina, NEKA
247 hlasov
14
Juraj Družbacký, SMER-SD
240 hlasov
15
Samir Moumani, NEKA
234 hlasov
16
Alžbeta Staníková, NEKA
215 hlasov
17
Róbert Vasil, NEKA
210 hlasov
18
Miroslav Kusein, SMER-SD
188 hlasov
19
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
152 hlasov
20
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
149 hlasov
21
Slavomír Hanuska, SNS
134 hlasov
22
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
125 hlasov
23
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
119 hlasov
24
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
108 hlasov
25
Miroslav Gálik, NaS - ns
107 hlasov
26
Igor Šufliarsky, SNS
102 hlasov
27
Viktoria Vonkomerová, HZD
93 hlasov
28
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
85 hlasov
29
Miroslav Náhlik, SMER-SD
80 hlasov
30
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
53 hlasov
31
Róbert Hraško, ŠANCA
47 hlasov
32
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
46 hlasov
33
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
44 hlasov
34
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44 hlasov
35
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
41 hlasov
36
Vladimír Neumann, VZDOR
32 hlasov
37
Marek Kabát, NaS - ns
27 hlasov
38
Albín Geršič, HZD
14 hlasov