Sliač okres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
55,95%
Adrian Polóny NEKA
14,64%
Rudolf Huliak NK/NEKA
14,00%
Miroslav Suja REPUBLIKA
6,02%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
3,67%
Michal Albert KSS
1,81%
Marek Modranský NEKA
1,76%
Maroš Čupka Socialisti.sk
1,52%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,64%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubica Balgová, SOM Slovensko
897 hlasov
2
Andrea Sujová, SaS, KDH, Progresívne...
559 hlasov
3
Lenka Balkovičová, NEKA
485 hlasov
4
Elena Kaliská, NEKA
449 hlasov
5
Ján Beljak, SaS, KDH, Progresívne...
344 hlasov
6
Rastislav Bobor, KSS
306 hlasov
7
Jozef Ježík, SMER - SD, REPUBLIKA
295 hlasov
8
Dominika Árvaiová, Skúsme to inak
285 hlasov
9
Matej Snopko, NEKA
268 hlasov
10
Rudolf Huliak, NK/NEKA
259 hlasov
11
Samir Moumani, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
222 hlasov
12
Ingrid Kosová, SaS, KDH, Progresívne...
222 hlasov
13
Martina Mészáros Bariaková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
208 hlasov
14
Vladimír Lupták, SaS, KDH, Progresívne...
199 hlasov
15
Anna Paľovová, SaS, KDH, Progresívne...
195 hlasov
16
Juraj Družbacký, SMER - SD, REPUBLIKA
189 hlasov
17
Peter Košík, NK/NEKA
173 hlasov
18
Dušan Hruška, Hlas - sociálna demokracia
113 hlasov
19
Juraj Trebuľa, SMER - SD, REPUBLIKA
104 hlasov
20
Andrej Lupták, Skúsme to inak
103 hlasov
21
Miroslav Kusein, Hlas - sociálna demokracia
102 hlasov
22
Dana Kobidová, Skúsme to inak
101 hlasov
23
Tímea Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
91 hlasov
24
Slavomír Hanuska, SNS
77 hlasov
25
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
76 hlasov
26
Radoslav Hudák, SMER - SD, REPUBLIKA
72 hlasov
27
Martina Orolínová, SMER - SD, REPUBLIKA
70 hlasov
28
Lukáš Richtárech, NEKA
66 hlasov
29
Milan Jakubík, NK/NEKA
65 hlasov
30
Jaroslav Kolibík, NEKA
61 hlasov
31
Milan Parobok, NK/NEKA
56 hlasov
32
Ján Plesník, SOLIDARITA - Hnutie...
54 hlasov
33
Ľudmila Veselá, Skúsme to inak
46 hlasov
34
Róbert Kurčík, Skúsme to inak
45 hlasov
35
Linda Škriniarová, ŽIVOT
44 hlasov
36
Patrick Ivan, Hlas - sociálna demokracia
42 hlasov
37
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
42 hlasov
38
Peter Gnida, SNS
37 hlasov
39
Mária Michnová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
30 hlasov
40
Martin Petriska, SME RODINA
30 hlasov
41
Andrea Marcineková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
29 hlasov
42
Dušan Hanka, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
28 hlasov
43
Michal Ondriska, SNS
25 hlasov
44
Vojtech Kelemen, SNS
23 hlasov
45
Dušan Kišfaluši, SNS
16 hlasov

Volebná účasť

53,56 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,56 %
04.11. 2017 1. kolo 48,66 %
23.11. 2013 2. kolo 29,41 %
09.11. 2013 1. kolo 26,75 %