Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
55,56%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
44,44%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
38,24%
Rudolf Bauer KDS
26,47%
Dominika Palaščáková NOVA
14,71%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
7,35%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,41%
Jaroslav Džunko NEKA
4,41%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,47%
Jozef Holečko NEKA
1,47%
Lukáš Sisák KSS
1,47%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
2
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER - SD
23 hlasov
4
František Farkaš, SMER - SD
22 hlasov
5
Emil Ďurovčík, SMER - SD
21 hlasov
6
Jozef Makohus, SMER - SD
20 hlasov
7
Viliam Zahorčák, SMER - SD
19 hlasov
8
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
9
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
10
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
11
Ľubica Rošková, SMER - SD
13 hlasov
12
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
13
Slavomír Kešeľ, SRÚS
11 hlasov
14
Jana Cibereová, SMER - SD
11 hlasov
15
Valéria Eľková, NEKA
11 hlasov
16
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
17
Milan Potocký, NEKA
8 hlasov
18
Oliver Petrík, NEKA
8 hlasov
19
Jaroslava Špaková, DS
6 hlasov
20
Ján Bednár, NOVA
5 hlasov
21
Jaroslav Tokár, SRÚS
5 hlasov
22
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
23
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
24
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
25
Juraj Brecko, KSS
4 hlasov
26
Matúš Nameš, SNS
4 hlasov
27
Imrich Balog, KĽS
4 hlasov
28
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
29
Stanislav Gaľa, SNS
3 hlasov
30
Slavomír Žužo, MS
3 hlasov
31
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
32
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
33
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
34
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
35
Martin Magura, SMS
2 hlasov
36
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
37
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
38
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
39
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
40
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
41
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
42
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
43
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
44
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
45
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
46
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
47
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
48
Attila Barkó, SMK-MKP
49
Mária Uchnárová, SMS
50
Jozef Jusko, ÚSVIT
51
Andrea Sisák, NEKA
52
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
53
Ján Mičuda, NEKA
54
Rastislav Olexa, NEKA
55
Ján Potocký, SMS

Volebná účasť

13,41
%
2017 1. kolo
10,08
%
2013 2. kolo
15,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 13,41%
2013 2. kolo 10,08%
2013 1. kolo 15,27%