vyberte rok
Slatvinaokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
64,56%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24,05%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,80%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,53%
Jarmila Tkáčová SNS
2,53%
Róbert Bačinský NEKA
1,27%
Lukáš Sisák KSS
1,27%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

31,98
%
2017 1. kolo
12,94
%
2013 2. kolo
16,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,98%
2013 2. kolo 12,94%
2013 1. kolo 16,92%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Hojstrič, NEKA
56 hlasov
2
Iveta Rušinová, SMER-SD
35 hlasov
3
Michal Komara, SMER-SD
19 hlasov
4
Radovan Ďorko, ŠKV
18 hlasov
5
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
6
Lea Grečková, SMER-SD
17 hlasov
7
Pavol Bečarik, SNS
16 hlasov
8
Lívia Kozlová, ŠKV
16 hlasov
9
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
10
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
11
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
12
Ján Volný, SMER-SD
15 hlasov
13
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
14
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
15
Peter Zelený, SNS
11 hlasov
16
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
17
Janka Brziaková, SMER-SD
10 hlasov
18
Beáta Janovcová, SNS
9 hlasov
19
Vladimíra Dunková, ŠKV
8 hlasov
20
Róbert Kočiš, NEKA
6 hlasov
21
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
22
Adnan Akram, NEKA
5 hlasov
23
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Dávid Demečko, SNS
3 hlasov
25
Ondrej Kapusta, NEKA
3 hlasov
26
Valter Retter, SNS
3 hlasov
27
Milan Smižanský, ŠANCA
3 hlasov
28
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
29
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Rastislav Neuvirth, ŠKV
2 hlasov
31
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
32
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Miroslav Pomajdík, VZDOR
1 hlasov
34
Stanislav Lorko, SNS
1 hlasov
35
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
1 hlasov
36
Martin Kaščák, SNS
1 hlasov
37
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Maroš Divok, NEKA
1 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD