Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
83,08%
Rudolf Bauer KDS
16,92%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
73,68%
Rudolf Bauer KDS
14,47%
Dominika Palaščáková NOVA
5,26%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,63%
Lukáš Sisák KSS
2,63%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,32%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER - SD
33 hlasov
2
Ľubomír Šimko, SMER - SD
19 hlasov
3
Jozef Konkoly, SMER - SD
19 hlasov
4
Michal Rečka, SMER - SD
18 hlasov
5
Vojtech Staňo, SMER - SD
16 hlasov
6
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
7
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
8
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
9
Ján Kokarda, NEKA
9 hlasov
10
Dominika Palaščáková, NOVA
9 hlasov
11
Miroslav Bačenko, NEKA
8 hlasov
12
Elena Majancsíková, SĽS
8 hlasov
13
Viliam Bačo, NEKA
8 hlasov
14
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
15
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
16
Ján Stanislav, SNS
6 hlasov
17
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
18
Ivan Buchla, SNS
6 hlasov
19
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
20
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
21
Imrich Kohút, SĽS
5 hlasov
22
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
23
Viktor Dulina, NEKA
5 hlasov
24
Peter Papáč, KSS
5 hlasov
25
Jozef Koňa, SĽS
5 hlasov
26
Ján Bačo, SĽS
4 hlasov
27
Martin Baltes, SĽS
4 hlasov
28
Ľubica Holováčová, SĽS
4 hlasov
29
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
30
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
31
Ján Mikloš, KSS
4 hlasov
32
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
33
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
34
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
35
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
36
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
37
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
38
Františka Kočišová, SĽS
3 hlasov
39
Róbert Čarny, SNS
2 hlasov
40
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
41
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
42
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
43
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
44
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
45
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
46
Marián Kertész, PD
1 hlasov
47
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
48
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
49
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
50
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
51
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
52
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
53
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
54
Ivan Hriczko, NEKA
55
Róbert Šándor, NEKA
56
Jozef Holečko, NEKA
57
Roman Horváth, SRÚS
58
László Iván, SMK-MKP
59
Anton Király, SMK-MKP
60
Alexander Bimbo, SRÚS
61
Anton Medvec, NEKA

Volebná účasť

25,79
%
2017 1. kolo
15,51
%
2013 2. kolo
18,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,79%
2013 2. kolo 15,51%
2013 1. kolo 18,09%