vyberte rok
Slanská Hutaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
61,25%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
23,75%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,50%
Róbert Bačinský NEKA
3,75%
Jarmila Tkáčová SNS
3,75%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

40,40
%
2017 1. kolo
25,26
%
2013 2. kolo
27,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,4%
2013 2. kolo 25,26%
2013 1. kolo 27,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
2
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
4
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
5
František Petro, SMER-SD
17 hlasov
6
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
7
Ján Kokarda, NEKA
16 hlasov
8
Mária Lacková, NEKA
14 hlasov
9
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
10
Mária Dulovičová, NEKA
11 hlasov
11
Jarmila Vaňová, ŠKV
10 hlasov
12
Erika Zámboriová, ŠKV
8 hlasov
13
Michal Rečka, SMER-SD
8 hlasov
14
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
15
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Anetta Strýčková, NEKA
7 hlasov
17
Anton Medvec, NEKA
7 hlasov
18
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Monika Gergelová, SNS
7 hlasov
20
Ján Serbin, NEKA
6 hlasov
21
Július Pelegrin, NEKA
6 hlasov
22
Radoslav Hodor, NEKA
6 hlasov
23
Miloš Barcal, NEKA
6 hlasov
24
Ondrej Bernát, SMER-SD
6 hlasov
25
Július Begala, NEKA
5 hlasov
26
Pavol Lehotský, NEKA
5 hlasov
27
Roland Szabó, SMER-SD
4 hlasov
28
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
29
Vojtech Farkaš, NEKA
4 hlasov
30
Martina Dutková, NEKA
4 hlasov
31
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
32
Július Beluscsák, NEKA
4 hlasov
33
Peter Derevjaník, SMER-SD
4 hlasov
34
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
36
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
37
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
38
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
39
Ivan Hriczko, ŠKV
3 hlasov
40
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
41
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
42
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
43
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
44
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasov
45
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
46
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
47
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
49
Peter Seman, KSS
1 hlasov
50
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
51
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
52
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
53
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Ervín Kompuš, NAJ
55
Augustín Köteles, NAJ
56
László Köteles, SMK-MKP
57
Alexander Képes, SMK-MKP
58
Jozef Krešák, ŠANCA
59
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
60
Csaba Simkó, SMK-MKP
61
Rudolf Varga, VZDOR
62
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
63
Tamás Iván, SMK-MKP
64
Elena Fialková, MOST - HÍD
65
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
66
István Zachariaš, SMK-MKP