Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
63,83%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
36,17%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
37,25%
Rudolf Bauer KDS
25,49%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
17,65%
Dominika Palaščáková NOVA
15,69%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,96%
Jozef Holečko NEKA
1,96%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
2
Michal Rečka, SMER - SD
14 hlasov
3
Dominika Palaščáková, NOVA
12 hlasov
4
Ján Marton, NOVA
10 hlasov
5
Jozef Konkoly, SMER - SD
10 hlasov
6
Ján Kokarda, NEKA
10 hlasov
7
František Petro, SMER - SD
9 hlasov
8
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
9
Marián Tóth, SaS
7 hlasov
10
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
11
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
12
Monika Bérešová, SZS
7 hlasov
13
Slavomír Horváth, SNS
7 hlasov
14
Viktor Dulina, NEKA
6 hlasov
15
Ľubomír Šimko, SMER - SD
6 hlasov
16
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
17
Peter Palaščák, SOĽ
5 hlasov
18
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
19
Ján Stanislav, SNS
4 hlasov
20
Vojtech Staňo, SMER - SD
4 hlasov
21
Róbert Šándor, NEKA
4 hlasov
22
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
23
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
24
Róbert Čarny, SNS
4 hlasov
25
Imrich Kohút, SĽS
4 hlasov
26
Ľubica Holováčová, SĽS
4 hlasov
27
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
28
Viliam Bačo, NEKA
3 hlasov
29
Martin Baltes, SĽS
3 hlasov
30
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
31
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
32
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
33
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
34
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
35
Monika Vargová, SNS
3 hlasov
36
Jozef Koňa, SĽS
3 hlasov
37
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
38
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
39
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
40
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
41
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
42
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
43
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
44
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
45
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
46
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
47
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
48
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
49
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
50
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
51
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
52
Marián Kertész, PD
1 hlasov
53
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
54
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
55
Roman Horváth, SRÚS
56
Jenő Csoltkó, NEKA
57
Anton Király, SMK-MKP
58
Július Grulyo, NEKA
59
Jozef Holečko, NEKA
60
Jozef Tischler, SĽS
61
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

40,40
%
2017 1. kolo
25,26
%
2013 2. kolo
27,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,40%
2013 2. kolo 25,26%
2013 1. kolo 27,95%