vyberte rok
Slanecokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
49,15%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33,90%
Róbert Bačinský NEKA
6,21%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,39%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,82%
Jarmila Tkáčová SNS
2,26%
Jaroslav Džunko NEKA
1,13%
Rudolf Botka NP
0,56%
Lukáš Sisák KSS
0,56%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

15,67
%
2017 1. kolo
8,91
%
2013 2. kolo
11,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,67%
2013 2. kolo 8,91%
2013 1. kolo 11,07%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
77 hlasov
2
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
3
Michal Rečka, SMER-SD
42 hlasov
4
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
5
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
6
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
7
Radoslav Hodor, NEKA
34 hlasov
8
Erika Zámboriová, ŠKV
33 hlasov
9
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
10
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
11
Jarmila Vaňová, ŠKV
29 hlasov
12
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
13
Ján Kokarda, NEKA
26 hlasov
14
Ondrej Bernát, SMER-SD
22 hlasov
15
Peter Derevjaník, SMER-SD
20 hlasov
16
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
17
Pavol Lehotský, NEKA
19 hlasov
18
Mária Dulovičová, NEKA
19 hlasov
19
Vojtech Farkaš, NEKA
19 hlasov
20
Anton Medvec, NEKA
16 hlasov
21
Vlastimil Lakatoš, NEKA
15 hlasov
22
Roland Szabó, SMER-SD
14 hlasov
23
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
13 hlasov
24
Ivan Hriczko, ŠKV
13 hlasov
25
Slavomír Horváth, SNS
11 hlasov
26
Miloš Barcal, NEKA
11 hlasov
27
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
28
Monika Gergelová, SNS
10 hlasov
29
Mária Lacková, NEKA
10 hlasov
30
Ján Serbin, NEKA
10 hlasov
31
Július Begala, NEKA
9 hlasov
32
Gabriel Böhm, NEKA
8 hlasov
33
Tomáš Suchý, ŠANCA
8 hlasov
34
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
8 hlasov
35
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
36
Martina Dutková, NEKA
8 hlasov
37
Anetta Strýčková, NEKA
7 hlasov
38
Slavomír Borovský, DS
6 hlasov
39
Jozef Hric, KSS
6 hlasov
40
Július Pelegrin, NEKA
6 hlasov
41
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
42
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
43
Peter Seman, KSS
4 hlasov
44
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
45
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
46
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
47
Csaba Simkó, SMK-MKP
3 hlasov
48
Gábor Szalay, SMK-MKP
3 hlasov
49
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
50
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
51
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
52
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
3 hlasov
53
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
54
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
55
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
56
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
57
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
58
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
59
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
60
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
61
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
62
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
63
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
64
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
65
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
66
Ervín Kompuš, NAJ