Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
56,70%
Rudolf Bauer KDS
43,30%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
54,17%
Rudolf Bauer KDS
20,83%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
8,33%
Dominika Palaščáková NOVA
5,83%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,00%
Jaroslav Džunko NEKA
2,50%
Jozef Holečko NEKA
1,67%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,83%
Lukáš Sisák KSS
0,83%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER - SD
61 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
30 hlasov
3
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
4
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
5
Jozef Tischler, SĽS
18 hlasov
6
Jozef Koňa, SĽS
17 hlasov
7
Michal Rečka, SMER - SD
15 hlasov
8
Ľubomír Šimko, SMER - SD
15 hlasov
9
Ján Bačo, SĽS
12 hlasov
10
Dominika Palaščáková, NOVA
12 hlasov
11
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
12
Vojtech Staňo, SMER - SD
12 hlasov
13
Monika Bérešová, SZS
11 hlasov
14
Viktor Dulina, NEKA
10 hlasov
15
Ján Marton, NOVA
10 hlasov
16
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
17
Peter Papáč, KSS
9 hlasov
18
Miloš Barcal, NEKA
8 hlasov
19
Karol Dzugas, NEKA
8 hlasov
20
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
21
Anton Medvec, NEKA
7 hlasov
22
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
23
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
24
Marián Tóth, SaS
7 hlasov
25
Ján Mikloš, KSS
7 hlasov
26
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
27
Viliam Bačo, NEKA
6 hlasov
28
László Köteles, SMK-MKP
6 hlasov
29
Ján Kokarda, NEKA
6 hlasov
30
Ladislav Bartók, NEKA
5 hlasov
31
Božena Letková, NEKA
5 hlasov
32
Ivan Hriczko, NEKA
5 hlasov
33
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
4 hlasov
34
Marián Kertész, PD
4 hlasov
35
Martin Baltes, SĽS
4 hlasov
36
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
37
István Zachariaš, SMK-MKP
4 hlasov
38
Róbert Šándor, NEKA
4 hlasov
39
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasov
40
Róbert Čarny, SNS
3 hlasov
41
Jozef Holečko, NEKA
3 hlasov
42
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
43
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
44
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
45
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
46
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
47
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
48
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
49
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
50
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
51
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
52
László Iván, SMK-MKP
2 hlasov
53
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
54
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
55
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
56
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
57
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
58
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
59
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
60
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
61
Ján Stanislav, SNS

Volebná účasť

15,67
%
2017 1. kolo
8,91
%
2013 2. kolo
11,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,67%
2013 2. kolo 8,91%
2013 1. kolo 11,07%