vyberte rok
Slančíkokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
38,71%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
38,71%
Róbert Bačinský NEKA
9,68%
Jarmila Tkáčová SNS
6,45%
Rudolf Botka NP
3,23%
Oliver Petrík JĽSS
3,23%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

17,61
%
2017 1. kolo
17,39
%
2013 2. kolo
20,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,61%
2013 2. kolo 17,39%
2013 1. kolo 20%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
10 hlasov
3
František Petro, SMER-SD
9 hlasov
4
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
6
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
7
Jarmila Vaňová, ŠKV
5 hlasov
8
Michal Rečka, SMER-SD
4 hlasov
9
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
10
Vojtech Farkaš, NEKA
3 hlasov
11
Radoslav Hodor, NEKA
3 hlasov
12
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
13
Ján Serbin, NEKA
3 hlasov
14
Martina Dutková, NEKA
3 hlasov
15
Mária Dulovičová, NEKA
3 hlasov
16
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
17
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
18
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
19
Ondrej Bernát, SMER-SD
2 hlasov
20
Erika Zámboriová, ŠKV
2 hlasov
21
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
22
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
23
Peter Seman, KSS
2 hlasov
24
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
25
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Ivan Hriczko, ŠKV
2 hlasov
28
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
29
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
30
Mária Lacková, NEKA
1 hlasov
31
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
32
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
33
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
34
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
36
Peter Derevjaník, SMER-SD
1 hlasov
37
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
38
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
39
Július Beluscsák, NEKA
1 hlasov
40
Július Begala, NEKA
1 hlasov
41
Ladislav Vojtko, KSS
42
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
43
Pavol Lehotský, NEKA
44
Attila Oravecz, MOST - HÍD
45
Csaba Simkó, SMK-MKP
46
Roland Szabó, SMER-SD
47
Július Pelegrin, NEKA
48
Anetta Strýčková, NEKA
49
László Köteles, SMK-MKP
50
Augustín Köteles, NAJ
51
Ervín Kompuš, NAJ
52
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
53
Gabriel Böhm, NEKA
54
Monika Gergelová, SNS
55
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
56
Július Grulyo, NEKA
57
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
58
Alexander Horváth, MOST - HÍD
59
Jozef Hric, KSS
60
Tamás Iván, SMK-MKP
61
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
62
Alexander Képes, SMK-MKP
63
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
64
Peter Kocai, NAJ
65
Ján Horváth, NEKA
66
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT