Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
54,84%
Rudolf Bauer KDS
45,16%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
45,71%
Rudolf Bauer KDS
34,29%
Dominika Palaščáková NOVA
8,57%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
8,57%
Jozef Holečko NEKA
2,86%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
2
Ján Bačo, SĽS
16 hlasov
3
František Petro, SMER - SD
14 hlasov
4
Jozef Koňa, SĽS
7 hlasov
5
Ľubomír Šimko, SMER - SD
7 hlasov
6
Jozef Konkoly, SMER - SD
6 hlasov
7
Marián Kertész, PD
6 hlasov
8
Michal Rečka, SMER - SD
6 hlasov
9
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
10
Viliam Bačo, NEKA
4 hlasov
11
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
12
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
13
Dominika Palaščáková, NOVA
2 hlasov
14
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
15
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
16
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
17
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
18
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
19
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
20
Vojtech Staňo, SMER - SD
2 hlasov
21
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
22
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
23
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
24
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
25
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
26
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
27
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
28
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
29
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
30
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
31
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
32
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
33
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
34
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
35
Monika Bérešová, SZS
1 hlasov
36
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
37
Miroslav Bačenko, NEKA
38
Ivan Hriczko, NEKA
39
Slavomír Horváth, SNS
40
Jozef Holečko, NEKA
41
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
42
Karol Dzugas, NEKA
43
Viktor Dulina, NEKA
44
Jenő Csoltkó, NEKA
45
Ivan Buchla, SNS
46
Alexander Bimbo, SRÚS
47
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
48
László Iván, SMK-MKP
49
Anton Király, SMK-MKP
50
László Köteles, SMK-MKP
51
István Zachariaš, SMK-MKP
52
Marián Tóth, SaS
53
Róbert Šándor, NEKA
54
Ján Stanislav, SNS
55
Vladimír Popovič, SMS
56
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
57
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
58
Anton Medvec, NEKA
59
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
60
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61
Miloš Barcal, NEKA

Volebná účasť

17,61
%
2017 1. kolo
17,39
%
2013 2. kolo
20,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,61%
2013 2. kolo 17,39%
2013 1. kolo 20,00%