Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Štefan Straka KSS
51,81%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
32,53%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10,84%
Anton Korba NEKA
2,41%
Dorota Bujňáková NP
1,20%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,20%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, KSS
56 hlasov
2
Jozef Berta, SMER - SD
29 hlasov
3
Ján Ragan, SMER - SD
27 hlasov
4
Ľubomír Lukič, SMER - SD
19 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER - SD
19 hlasov
6
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
7
Michal Džuka, SOĽ
13 hlasov
8
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
12 hlasov
9
Miroslav Gešper, NEKA
11 hlasov
10
Dušan Molek, SMER - SD
10 hlasov
11
Jozef Džurdženík, SNS
8 hlasov
12
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
13
Rastislav Košalko, KOS
8 hlasov
14
Dušan Haľko, SNS
7 hlasov
15
Anton Pavúk, NOVA
6 hlasov
16
Alfonz Kaliaš, SRÚS
6 hlasov
17
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
18
Marek Cerula, SNS
5 hlasov
19
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
20
Anton Korba, NEKA
4 hlasov
21
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
4 hlasov
22
Marcela Pčolinská, NOVA
4 hlasov
23
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
24
Ján Katriňák, SRK
3 hlasov
25
Ľubomír Pidany, SĽS
3 hlasov
26
Lukáš Bičej, KOS
3 hlasov
27
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Eva Lenková, NaS - ns
3 hlasov
29
Milan Madura, ĽS-HZDS
3 hlasov
30
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
31
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
32
Matúš Krajňák, SĽS
2 hlasov
33
Helena Vancáková, 99%, PaS
2 hlasov
34
Miroslav Kaliaš, SRK
2 hlasov
35
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
36
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
37
Jozef Karchňák, ÚSVIT
1 hlasov
38
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov
39
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
40
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
41
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
42
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
43
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
44
Miroslav Hlavatý, SĽS
45
Vincent Antoš, KSS
46
Marta Baniková, 99%, PaS
47
Jozef Tomašik, SNS
48
Pavol Štefanko, EDS
49
Paulína Sopková, NaS - ns
50
Emília Rujaková, SĽS
51
Milan Reich, KOS
52
Ján Popaďak, 99%, PaS
53
Ján Macuga, EDS
54
Mária Kurovská, NaS - ns
55
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
56
Radovan Kapraľ, KOS
57
Ján Šimko, NaS - ns
58
Ladislav Hromada, NOVA
59
Ján Čižik, 99%, PaS
60
Dávid Capik, SNS
61
Gabriel Vilcega, NaS - ns

Volebná účasť

16,48
%
2017 1. kolo
15,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,48%
2013 1. kolo 15,08%