vyberte rok
Sklabinský Podzámokokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
45,28%
Juraj Blanár Smer-SD
24,53%
Marián Murín NEKA
11,32%
Peter Sagan ĽSNS
7,55%
Anton Martvoň NEKA
5,66%
Peter Cibulka NEKA
3,77%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1,89%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Ján Mikolaj SNS

Volebná účasť

34,41
%
2017 1. kolo
27,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,41%
2013 1. kolo 27,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
18 hlasov
2
Stanislav Rohoň, NEKA
16 hlasov
3
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
4
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
5
Zuzana Valocká, NEKA
13 hlasov
6
Imrich Žigo, NEKA
12 hlasov
7
Peter Vons, NEKA
11 hlasov
8
František Výrostko, NEKA
10 hlasov
9
Zdenko Kozák, SNS
10 hlasov
10
Marián Krivuš, NEKA
10 hlasov
11
Marcel Maťovčík, NEKA
10 hlasov
12
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
13
Milan Horňák, NEKA
9 hlasov
14
Jaroslav Brzák, NEKA
7 hlasov
15
Róbert Ivaška, SMER-SD
6 hlasov
16
Peter Kašuba, NEKA
6 hlasov
17
Tomáš Zanovit, NEKA
6 hlasov
18
Slavomír Šuch, SMER-SD
5 hlasov
19
Miroslav Mazúr, NEKA
5 hlasov
20
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
21
Branislav Zacharides, NEKA
5 hlasov
22
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Ivan Gondáš, SNS
4 hlasov
25
Štefan Balošák, SMER-SD
4 hlasov
26
Pavol Zemko, NEKA
4 hlasov
27
Martin Hudec, SNS
4 hlasov
28
Jozef Petráš, SMER-SD
3 hlasov
29
Martin Čanády, SNS
3 hlasov
30
Katarína Tomášová, SMER-SD
3 hlasov
31
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
Tatiana Červeňová, SMER-SD
3 hlasov
33
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
34
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
36
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
37
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
2 hlasov
39
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
40
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
43
Marek Straka, SMER-SD
2 hlasov
44
Dana Šinálová, SNS
2 hlasov
45
Marek Veverica, DOMA DOBRE
1 hlasov
46
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
1 hlasov
47
Marián Fedor, SMER-SD
1 hlasov
48
Patrik Antal, NEKA
1 hlasov
49
Eva Milučká, SNS
50
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
51
Miroslav Herák, KSS
52
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
53
Ján Burda, MOST - HÍD
54
Alexander Velitš, VZDOR