Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
35,63%
Igor Choma SMER - SD
19,54%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
18,39%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
8,05%
Marián Murín NEKA
5,75%
Andrea Starinská NK/NEKA
5,75%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
3,45%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
1,15%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,15%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,15%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Thomka, NEKA
18 hlasov
2
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
16 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
15 hlasov
4
Jozef Krištoffy, NEKA
15 hlasov
5
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
6
Miroslav Jánošík, SNS
10 hlasov
7
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
8
Marián Fedor, SMER - SD
9 hlasov
9
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
10
Bibiana Pánisová, SMER - SD
8 hlasov
11
Branislav Zacharides, NEKA
8 hlasov
12
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
13
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
7 hlasov
14
Zuzana Valocká, NEKA
7 hlasov
15
Milan Ftorek, NEKA
7 hlasov
16
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
7 hlasov
17
Peter Majko, SNS
7 hlasov
18
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
19
František Výrostko, NEKA
6 hlasov
20
Peter Kašuba, NEKA
6 hlasov
21
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
22
Martina Antošová, NEKA
6 hlasov
23
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
24
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
25
Marek Belák, NEKA
5 hlasov
26
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
27
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
28
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
29
Marián Krivuš, NEKA
4 hlasov
30
Roman Maťko, SMER - SD
4 hlasov
31
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
32
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
33
Zdenko Kozák, SNS
4 hlasov
34
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
35
Ľubomír Vaňko, NEKA
4 hlasov
36
Ján Kováčik, SMER - SD
3 hlasov
37
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
38
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
39
Peter Had, ŽIVOT
3 hlasov
40
Viliam Komora, NK/NEKA
3 hlasov
41
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
42
Martin Hudec, NEKA
3 hlasov
43
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
44
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
45
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
46
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
3 hlasov
47
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
48
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
49
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
50
Dušan Zachar, NK/NEKA
2 hlasov
51
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
52
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
53
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
2 hlasov
54
Daniel Diškanec, NK/NEKA
2 hlasov
55
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
1 hlasov
56
Lenka Sláviková, SMER - SD
1 hlasov
57
Katarína Spiššáková, KSS
1 hlasov
58
Jozef Petráš, NEKA
1 hlasov
59
Alexander Velitš, KSS
1 hlasov
60
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
61
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
62
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
63
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
64
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
65
Dušan Kričko, REPUBLIKA

Volebná účasť

71,89 %

Historický vývoj

29.10. 2022 71,89 %
04.11. 2017 1. kolo 34,41 %
09.11. 2013 1. kolo 27,33 %