vyberte rok
Sklabiňaokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
41,18%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
38,91%
Marián Murín NEKA
9,95%
Peter Sagan ĽSNS
5,43%
Anton Martvoň NEKA
2,71%
Ján Mikolaj SNS
1,36%
Peter Cibulka NEKA
0,45%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

42,09
%
2017 1. kolo
21,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,09%
2013 1. kolo 21,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Rohoň, NEKA
113 hlasov
2
Erika Cintulová, NEKA
74 hlasov
3
Zuzana Valocká, NEKA
72 hlasov
4
Peter Vons, NEKA
65 hlasov
5
Róbert Ivaška, SMER-SD
59 hlasov
6
Imrich Žigo, NEKA
54 hlasov
7
Milan Horňák, NEKA
50 hlasov
8
František Výrostko, NEKA
49 hlasov
9
Jozef Petráš, SMER-SD
41 hlasov
10
Tatiana Červeňová, SMER-SD
39 hlasov
11
Tomáš Zanovit, NEKA
38 hlasov
12
Branislav Zacharides, NEKA
34 hlasov
13
Marián Fedor, SMER-SD
34 hlasov
14
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
15
Jaroslav Brzák, NEKA
30 hlasov
16
Martin Hudec, SNS
30 hlasov
17
Slavomír Šuch, SMER-SD
29 hlasov
18
Štefan Balošák, SMER-SD
27 hlasov
19
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
20
Marcel Maťovčík, NEKA
23 hlasov
21
Patrik Antal, NEKA
23 hlasov
22
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
23
Marián Krivuš, NEKA
21 hlasov
24
Peter Kašuba, NEKA
20 hlasov
25
Katarína Tomášová, SMER-SD
19 hlasov
26
Zdenko Kozák, SNS
19 hlasov
27
Marek Straka, SMER-SD
19 hlasov
28
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
29
Miroslav Mazúr, NEKA
16 hlasov
30
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
31
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
12 hlasov
32
Pavol Zemko, NEKA
12 hlasov
33
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
34
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
35
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
36
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
37
Martin Čanády, SNS
9 hlasov
38
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
39
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
40
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
41
Ivan Gondáš, SNS
7 hlasov
42
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
43
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
7 hlasov
44
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
45
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
46
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
47
Dana Šinálová, SNS
6 hlasov
48
Ján Burda, MOST - HÍD
5 hlasov
49
Miroslav Herák, KSS
5 hlasov
50
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
51
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
4 hlasov
52
Marek Veverica, DOMA DOBRE
4 hlasov
53
Eva Milučká, SNS
3 hlasov
54
Alexander Velitš, VZDOR
3 hlasov