Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
71,17%
Igor Ryban NEKA
12,61%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
11,71%
Juraj Pavlovič KSS
4,50%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Rohoň, NEKA
56 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
50 hlasov
3
Róbert Ivaška, SMER - SD
40 hlasov
4
Peter Vons, NEKA
38 hlasov
5
Tomáš Zanovit, SNS
36 hlasov
6
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
32 hlasov
7
Tibor Adamko, NEKA
29 hlasov
8
Katarína Tomášová, SMER - SD
27 hlasov
9
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
25 hlasov
10
Zdenko Kozák, NEKA
25 hlasov
11
Tatiana Červeňová, SMER - SD
22 hlasov
12
Peter Kašuba, NEKA
19 hlasov
13
Štefan Balošák, SMER - SD
18 hlasov
14
Marián Fedor, SMER - SD
16 hlasov
15
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
16
Nadežda Šugrová, SMER - SD
15 hlasov
17
Miroslav Mazúr, SMER - SD
15 hlasov
18
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
19
Ján Mičko, KSS
13 hlasov
20
Ľubomír Vaňko, NEKA
12 hlasov
21
Vladimír Polakovič, NEKA
11 hlasov
22
Peter Šimkovič, NEKA
11 hlasov
23
Milan Nemček, EDS
10 hlasov
24
Peter Maruniak, EDS
10 hlasov
25
Ľubomír Kolár, KSS
9 hlasov
26
Róbert Gottlieb, NEKA
8 hlasov
27
Július Morgoš, OKS, NOVA
8 hlasov
28
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
29
Miroslav Herák, KSS
7 hlasov
30
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
31
Matej Bórik, NEKA
7 hlasov
32
Milan Benko, NEKA
7 hlasov
33
Patrik Volentier, OKS, NOVA
7 hlasov
34
Peter Belica, NEKA
6 hlasov
35
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
6 hlasov
36
Miroslav Mlynár, SMER - SD
6 hlasov
37
Marek Pavlovič, KSS
6 hlasov
38
Oxana Tkáčová, NP
6 hlasov
39
Danica Medvecká, KSS
5 hlasov
40
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
5 hlasov
41
Martin Tanevski, KSS
4 hlasov
42
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
43
Juraj Antal, NEKA
3 hlasov
44
Zita Prívozníková, KSS
3 hlasov
45
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
3 hlasov
46
Jozef Kendra, KSS
3 hlasov
47
Pavol Krišpinský, PD
3 hlasov
48
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
49
Marcel Vajzer, NP
1 hlasov
50
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
1 hlasov
51
František Kurhajec, ĽS-HZDS
52
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
53
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
54
Marta Svitačová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

42,09
%
2017 1. kolo
21,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,09%
2013 1. kolo 21,35%