vyberte rok
Skárošokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
42,68%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33,54%
Štefan Surmánek ĽSNS
9,15%
Róbert Bačinský NEKA
4,27%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,66%
Vladislav Stanko NEKA
2,44%
Jaroslav Džunko NEKA
1,83%
Jarmila Tkáčová SNS
1,22%
Jozef Červenák RIS
0,61%
Oliver Petrík JĽSS
0,61%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

19,09
%
2017 1. kolo
9,61
%
2013 2. kolo
11,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,09%
2013 2. kolo 9,61%
2013 1. kolo 11,84%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
116 hlasov
2
Michal Rečka, SMER-SD
75 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
4
Miloš Barcal, NEKA
42 hlasov
5
Monika Gergelová, SNS
36 hlasov
6
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
7
Mária Dulovičová, NEKA
28 hlasov
8
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
9
Vlastimil Lakatoš, NEKA
21 hlasov
10
Tomáš Suchý, ŠANCA
15 hlasov
11
Anton Medvec, NEKA
14 hlasov
12
František Petro, SMER-SD
13 hlasov
13
Martina Dutková, NEKA
13 hlasov
14
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
15
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
16
Ján Serbin, NEKA
12 hlasov
17
Peter Derevjaník, SMER-SD
12 hlasov
18
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
19
Ivan Hriczko, ŠKV
11 hlasov
20
Erika Zámboriová, ŠKV
10 hlasov
21
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
22
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
23
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
24
Radoslav Hodor, NEKA
8 hlasov
25
Jarmila Vaňová, ŠKV
8 hlasov
26
Ondrej Bernát, SMER-SD
8 hlasov
27
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
28
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
6 hlasov
29
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
30
Július Pelegrin, NEKA
5 hlasov
31
Slavomír Horváth, SNS
5 hlasov
32
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
33
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
34
Jozef Hric, KSS
3 hlasov
35
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
3 hlasov
36
Július Begala, NEKA
3 hlasov
37
Peter Seman, KSS
3 hlasov
38
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
39
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
40
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
41
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
42
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasov
43
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
44
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
45
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasov
46
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
47
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
48
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
49
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
50
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
51
Pavol Lehotský, NEKA
1 hlasov
52
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
53
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
54
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
55
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
57
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
58
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
59
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
60
Ervín Kompuš, NAJ
61
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
62
Anetta Strýčková, NEKA
63
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
64
Elena Fialková, MOST - HÍD
65
Gabriel Böhm, NEKA
66
Ladislav Vojtko, KSS