Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
72,84%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
27,16%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
43,88%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
27,55%
Dominika Palaščáková NOVA
9,18%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
7,14%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,10%
Jaroslav Džunko NEKA
3,06%
Jozef Holečko NEKA
2,04%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,02%
Lukáš Sisák KSS
1,02%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
71 hlasov
2
Michal Rečka, SMER - SD
49 hlasov
3
Miloš Barcal, NEKA
33 hlasov
4
Jozef Konkoly, SMER - SD
31 hlasov
5
Monika Bérešová, SZS
25 hlasov
6
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
7
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
8
Róbert Čarny, SNS
19 hlasov
9
Karol Dzugas, NEKA
17 hlasov
10
Božena Letková, NEKA
17 hlasov
11
Dominika Palaščáková, NOVA
13 hlasov
12
Monika Vargová, SNS
9 hlasov
13
Martin Baltes, SĽS
8 hlasov
14
Ján Marton, NOVA
7 hlasov
15
Ľubomír Šimko, SMER - SD
6 hlasov
16
Róbert Šándor, NEKA
6 hlasov
17
František Petro, SMER - SD
6 hlasov
18
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
19
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
20
Viktor Dulina, NEKA
5 hlasov
21
Miroslav Bačenko, NEKA
5 hlasov
22
Elena Majancsíková, SĽS
5 hlasov
23
Ľubica Holováčová, SĽS
5 hlasov
24
Viliam Bačo, NEKA
4 hlasov
25
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
26
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
27
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
28
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
29
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
30
Ivan Hriczko, NEKA
4 hlasov
31
Ján Mikloš, KSS
4 hlasov
32
Radoslav Šimko, SNS
4 hlasov
33
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
34
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
35
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
36
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
37
Peter Palaščák, SOĽ
3 hlasov
38
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasov
39
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
40
Marián Kertész, PD
2 hlasov
41
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
42
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
43
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
44
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
45
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
46
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
47
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
48
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
49
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
50
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
51
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
52
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
53
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
54
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
55
István Zachariaš, SMK-MKP
56
Jozef Tischler, SĽS
57
Vojtech Staňo, SMER - SD
58
Anton Medvec, NEKA
59
Anton Király, SMK-MKP
60
Jozef Holečko, NEKA
61
Jenő Csoltkó, NEKA

Volebná účasť

19,09
%
2017 1. kolo
9,61
%
2013 2. kolo
11,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,09%
2013 2. kolo 9,61%
2013 1. kolo 11,84%