Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
52,75%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
15,38%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
10,99%
Marián Herdel NEKA
9,89%
Ľubomír Žabár NEKA
8,79%
Peter Palko KSS
2,20%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Danica Birošová, NEKA
68 hlasov
2
Iveta Kováčiková, SMER - SD
59 hlasov
3
Juraj Ondračka, SMER - SD
43 hlasov
4
Tibor Jankovský, SMER - SD
37 hlasov
5
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
36 hlasov
6
Daniel Beníček, SMER - SD
34 hlasov
7
Tomáš Vaňo, NEKA
30 hlasov
8
Alojz Švajda, NEKA
27 hlasov
9
Milan Berec, SMER - SD
26 hlasov
10
Stanislav Pastva, SMER - SD
26 hlasov
11
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
12
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
22 hlasov
13
Miroslav Hlinka, SMER - SD
22 hlasov
14
Martin Adamec, NEKA
22 hlasov
15
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
16
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
17
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
18
Jaroslav Ridoško, SNS
20 hlasov
19
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
20
Ľubomír Žabár, NEKA
18 hlasov
21
Milan Blaško, SNS
16 hlasov
22
Juraj Kotleba, SNS
16 hlasov
23
Martin Barčák, NEKA
14 hlasov
24
Emil Košút, SMER - SD
14 hlasov
25
Peter Brázda, SNS
14 hlasov
26
Milan Kebísek, NEKA
13 hlasov
27
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
13 hlasov
28
Leo Kužela, NEKA
13 hlasov
29
Tomáš Bečár, NEKA
13 hlasov
30
Eduard Hartmann, SNS
12 hlasov
31
Lenka Ďurechová, KSS
12 hlasov
32
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
33
Eva Červeňanová, NEKA
11 hlasov
34
Lucia Štefancová, NEKA
11 hlasov
35
Marta Šajbidorová, NEKA
10 hlasov
36
Jozef Hrdlička, KSS
9 hlasov
37
Martin Chlapík, SNS
9 hlasov
38
Martin Dohál, NEKA
9 hlasov
39
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
9 hlasov
40
Anton Beták, NEKA
8 hlasov
41
Peter Hudec, KSS
8 hlasov
42
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
7 hlasov
43
Ľubomír Dvorský, NEKA
7 hlasov
44
Marta Blahová, ĽS-HZDS
7 hlasov
45
Martina Beňovičová, NEKA
7 hlasov
46
Ján Hradský, NEKA
6 hlasov
47
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
6 hlasov
48
Miloslav Baco, NEKA
6 hlasov
49
Ondrej Čapák, SNS
6 hlasov
50
Martina Kebísková, NEKA
5 hlasov
51
Ľubomír Štefánik, NEKA
5 hlasov
52
Patrik Burian, NEKA
5 hlasov
53
Valika Meravá, KSS
5 hlasov
54
Michal Križan, NEKA
5 hlasov
55
Václav Vacula, 99%
4 hlasov
56
Jaroslav Jambor, NEKA
4 hlasov
57
Peter Hlucháň, NEKA
4 hlasov
58
Janka Fabová, Paliho Kapurková
4 hlasov
59
Iveta Šipošová, KSS
3 hlasov
60
Ján Kanaba, NEKA
3 hlasov
61
Miroslav Zámečník, KSS
3 hlasov
62
Jaroslav Šmíd, NEKA
2 hlasov
63
Juraj Štepnička, SNS
2 hlasov
64
Pavol Suško, KSS
2 hlasov
65
Peter Palko, KSS
2 hlasov
66
Vladimír Mojto, NEKA
2 hlasov
67
Ľubomír Tunega, NEKA
2 hlasov
68
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlasov
69
Miroslav Kopčan, NEKA
1 hlasov
70
Dušan Štrauss, NaS - ns
1 hlasov

Volebná účasť

25,56
%
2017 1. kolo
19,64
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,56%
2013 1. kolo 19,64%