vyberte rok
Sirníkokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
48,37%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
35,95%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
5,23%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,92%
Róbert Bačinský NEKA
1,96%
Oliver Petrík JĽSS
1,96%
Lukáš Sisák KSS
1,96%
Jozef Červenák RIS
0,65%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

35,34
%
2017 1. kolo
24,26
%
2013 2. kolo
42,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,34%
2013 2. kolo 24,26%
2013 1. kolo 42,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Hajdu, SMER-SD
64 hlasov
2
Tichomír Kačo, ŠKV
62 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
61 hlasov
4
Marek Čižmár, NEKA
58 hlasov
5
Karol Pataky, MOST - HÍD
57 hlasov
6
Róbert Puci, SMER-SD
52 hlasov
7
Peter Rico, MOST - HÍD
45 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER-SD
39 hlasov
9
Štefan Duč, NEKA
37 hlasov
10
Csaba Furik, SMK-MKP
34 hlasov
11
Gejza Sačko, MOST - HÍD
30 hlasov
12
József Kopasz, SMK-MKP
24 hlasov
13
Jozef Horváth, MOST - HÍD
22 hlasov
14
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
14 hlasov
15
Zoltán Ilko, SMK-MKP
13 hlasov
16
Peter Pandy, MOST - HÍD
12 hlasov
17
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
18
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
19
Slavomír Illeš, NEKA
10 hlasov
20
Ján Juhász, MOST - HÍD
10 hlasov
21
Peter Bačkovský, ŠKV
10 hlasov
22
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
23
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Viktor Palko, MOST - HÍD
8 hlasov
25
Marián Vanci, ŠKV
7 hlasov
26
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
27
Radoslav Rendeš, ŠKV
7 hlasov
28
Gustáv Liszkai, SMER-SD
7 hlasov
29
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
30
Martin Galgoczy, NEKA
6 hlasov
31
Antónia Hrabská, ŠKV
6 hlasov
32
Michaela Ducárová, ŠKV
6 hlasov
33
Gabriel Garanič, NEKA
6 hlasov
34
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
35
Milan Malý, KSS
5 hlasov
36
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Jozef Želinský, MOST - HÍD
4 hlasov
40
Jozef Gamrát, NEKA
4 hlasov
41
Libuša Babuľaková, ŠKV
4 hlasov
42
Csilla Bálintová, SMK-MKP
4 hlasov
43
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
44
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
45
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
46
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
47
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
48
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
49
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
50
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
51
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
52
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
53
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
54
Katarína Kasardová, KSS
2 hlasov
55
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
56
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
57
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
58
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
59
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
60
Tibor Sáradi, SMK-MKP
2 hlasov
61
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
62
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
63
Marta Hrobová, ÚSVIT
64
Alexander Kis-Géczi, NAJ
65
Adrian Haraszti, NAJ
66
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
67
Peter Figeľ, DS
68
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
69
István Takács, SMK-MKP