Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
90,43%
Rudolf Bauer KDS
9,57%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
75,26%
Rudolf Bauer KDS
10,82%
Jozef Holečko NEKA
8,25%
Dominika Palaščáková NOVA
2,06%
Lukáš Sisák KSS
1,55%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,52%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,52%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,52%
Jaroslav Džunko NEKA
0,52%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Dvorový, SMER - SD
112 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
110 hlasov
3
Róbert Puci, SMER - SD
108 hlasov
4
Jana Mondiková, SMER - SD
108 hlasov
5
Jozef Horváth, SMER - SD
97 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER - SD
93 hlasov
7
Miroslav Tóth, SMER - SD
92 hlasov
8
Zlatica Čeplíková, NEKA
64 hlasov
9
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
59 hlasov
10
Tichomír Kačo, NEKA
56 hlasov
11
Štefan Duč, NEKA
42 hlasov
12
Csaba Furik, SMK-MKP
37 hlasov
13
Terézia Kačová, NOVA
30 hlasov
14
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
15
Juraj Sobek, SMER - SD
18 hlasov
16
József Kopasz, SMK-MKP
15 hlasov
17
František Tomko, NEKA
13 hlasov
18
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
19
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
12 hlasov
20
Tibor Jánošík, NOVA
10 hlasov
21
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
22
Ladislav Illés, SMK-MKP
9 hlasov
23
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
24
László Farkas, SMK-MKP
9 hlasov
25
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
26
Martin Begala, NEKA
8 hlasov
27
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
28
Juraj Selecký, NEKA
7 hlasov
29
Ľubomír Princík, NEKA
7 hlasov
30
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
6 hlasov
31
Peter Figeľ, DS
5 hlasov
32
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
33
Ladislav Bodnár, NEKA
4 hlasov
34
Magdaléna Haburová, NEKA
4 hlasov
35
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
36
Vladimír Juroš, MS
4 hlasov
37
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
38
Gejza Gore, NEKA
3 hlasov
39
Matúš Hada, KĽS
3 hlasov
40
Miloš Ferko, NOVA
3 hlasov
41
Juliana Pašková, NEKA
2 hlasov
42
Robert Engel, NEKA
2 hlasov
43
Ján Lukáč, SMS
2 hlasov
44
Edita Anthony, SaS
2 hlasov
45
Marián Kolesár, NEKA
2 hlasov
46
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
47
Štefan Tatranský, KSS
2 hlasov
48
Andrej Kocák, MS
2 hlasov
49
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
50
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
51
Ľudovít Tóth, SĽS
1 hlasov
52
Mária Szuperák, SMK-MKP
1 hlasov
53
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
54
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
57
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
58
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
59
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
60
František Kolbaský, ÚSVIT
61
Ján Tomáš, NEKA
62
Ladislav Szilágyi, SaS
63
Pavel Szijjártó, SĽS
64
Jaroslav Soták, NEKA
65
Jaroslav Konečný, NEKA
66
Katarína Mischurová, NEKA
67
Aneta Horváthová, EDS

Volebná účasť

35,34
%
2017 1. kolo
24,26
%
2013 2. kolo
42,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,34%
2013 2. kolo 24,26%
2013 1. kolo 42,28%