vyberte rok
Širkovceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
32,59%
Ján Lunter NEKA
25,93%
Igor Kašper NEKA
22,96%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
13,33%
Martin Juhaniak NEKA
2,96%
Pavel Greksa NEKA
0,74%
Jozef Sásik SĽSAH
0,74%
Milan Urbáni SMS
0,74%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

21,48
%
2017 1. kolo
12,42
%
2013 2. kolo
22,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,48%
2013 2. kolo 12,42%
2013 1. kolo 22,03%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
91 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
81 hlasov
3
Jozef Šimko, NEKA
62 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
61 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
59 hlasov
6
Ladislav Lang, MOST - HÍD
51 hlasov
7
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
32 hlasov
8
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
27 hlasov
9
Csaba Csízi, MOST - HÍD
20 hlasov
10
Vojtech Szajkó, SRK
16 hlasov
11
Aladár Bari, MOST - HÍD
15 hlasov
12
Vojtech Kökény, SRK
14 hlasov
13
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
11 hlasov
14
Gejza Mede, NEKA
10 hlasov
15
Stanislav Krahulec, NEKA
10 hlasov
16
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
18
Michal Bagačka, SMER-SD
8 hlasov
19
Ján Lichanec, NEKA
7 hlasov
20
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
7 hlasov
21
Lukáš Kvietok, SMER-SD
6 hlasov
22
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
23
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
24
Vojtech Menyhárt, NEKA
4 hlasov
25
Stanislava Zvarová, SMER-SD
3 hlasov
26
Dušan Hlinka, SMER-SD
3 hlasov
27
Peter Mináč, SMER-SD
3 hlasov
28
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
29
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
30
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
31
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
32
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
33
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
34
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
36
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
38
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
39
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
40
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
41
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
42
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
43
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Katarína Moncoľová, NEKA
45
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
46
Martin Pliešovský, SNS
47
Anatolij Jefimov, KSS
48
Miroslava Grendelová, KSS
49
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko