Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
57,83%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
42,17%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
27,78%
Emil Samko KĽS
18,25%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
15,08%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
14,29%
Karol Konárik SNS
7,14%
Ladislav Fízik ASV
6,35%
Ondrej Binder NEKA
3,97%
Jaroslav Sekerka KSS
3,97%
Andrea Jenčíková NP
1,59%
Jozef Sásik SĽS
1,59%
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
67 hlasov
2
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
60 hlasov
3
Vojtech Szajkó, NEKA
56 hlasov
4
Ladislav Lang, MOST - HÍD
53 hlasov
5
Zoltán Bán, SMK-MKP
45 hlasov
6
František Auxt, SMK-MKP
40 hlasov
7
Ladislav Rigó, SMK-MKP
33 hlasov
8
Silvia Vargová, MOST - HÍD
33 hlasov
9
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
32 hlasov
10
Tibor Balog, SMS
15 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
12 hlasov
12
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
13
Tibor Lukáčka, ASV
9 hlasov
14
Vojtech Kökény, SRK
8 hlasov
15
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
16
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
6 hlasov
17
Dušan Širák, KSS
5 hlasov
18
Jaroslav Suja, NEKA
5 hlasov
19
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
5 hlasov
20
Dušan Faško, KSS
4 hlasov
21
Romana Antalová, ÚSVIT
4 hlasov
22
Ján Hiraj, NP
3 hlasov
23
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
3 hlasov
24
Helena Krauszová, SMS
3 hlasov
25
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
3 hlasov
26
Ján Antal, ÚSVIT
3 hlasov
27
Renáta Puhlová, PD
3 hlasov
28
Csaba Horváth, NEKA
3 hlasov
29
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Katarína Horváth, KĽS
2 hlasov
31
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
32
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
33
Peter Vraniak, ÚSVIT
2 hlasov
34
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
2 hlasov
35
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
36
Samuel Zubo, KSS
1 hlasov
37
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
38
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
1 hlasov
39
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
40
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
41
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
1 hlasov
42
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
43
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
44
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
45
Jana Uhrinová, SNS
46
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
47
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS

Volebná účasť

21,48
%
2017 1. kolo
12,42
%
2013 2. kolo
22,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,48%
2013 2. kolo 12,42%
2013 1. kolo 22,03%