vyberte rok
Šimonovceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
51,20%
Marian Kotleba ĽSNS
18,40%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
14,40%
Igor Kašper NEKA
12,00%
Miroslav Gálik NAS
0,80%
Martin Juhaniak NEKA
0,80%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,80%
Alena Piovarčiová NP
0,80%
Milan Urbáni SMS
0,80%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

38,66
%
2017 1. kolo
20,72
%
2013 2. kolo
49,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,66%
2013 2. kolo 20,72%
2013 1. kolo 49,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
107 hlasov
2
Ladislav Lang, MOST - HÍD
97 hlasov
3
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
69 hlasov
4
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
59 hlasov
5
Jozef Šimko, NEKA
48 hlasov
6
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
48 hlasov
7
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
46 hlasov
8
Ladislav Rigó, SMK-MKP
42 hlasov
9
Ferenc Auxt, SMK-MKP
40 hlasov
10
Aladár Bari, MOST - HÍD
28 hlasov
11
Csaba Csízi, MOST - HÍD
23 hlasov
12
Gejza Mede, NEKA
16 hlasov
13
Vojtech Kökény, SRK
15 hlasov
14
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
15
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
9 hlasov
16
Vojtech Menyhárt, NEKA
7 hlasov
17
Stanislav Krahulec, NEKA
5 hlasov
18
Vojtech Szajkó, SRK
5 hlasov
19
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
20
Peter Mináč, SMER-SD
3 hlasov
21
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
22
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
23
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
25
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
26
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
27
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
28
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
29
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
30
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
31
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
33
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
34
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
35
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
36
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
37
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Roman Lebeda, NEKA
39
Zdenek Očovan, NAJ
40
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Martin Pliešovský, SNS
42
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
43
Miroslava Vargová, NEKA
44
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
45
Anatolij Jefimov, KSS
46
Miroslava Grendelová, KSS
47
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48
Róbert Čipka, KSS
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD