Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
50,00%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
50,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ladislav Fízik ASV
47,37%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
17,89%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
15,26%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
8,42%
Ondrej Binder NEKA
4,74%
Emil Samko KĽS
3,16%
Karol Konárik SNS
1,05%
Jaroslav Sekerka KSS
1,05%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,53%
Jozef Sásik SĽS
0,53%
Andrea Jenčíková NP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Lang, MOST - HÍD
164 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
134 hlasov
3
Silvia Vargová, MOST - HÍD
95 hlasov
4
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
78 hlasov
5
Vojtech Szajkó, NEKA
51 hlasov
6
František Auxt, SMK-MKP
41 hlasov
7
Zoltán Bán, SMK-MKP
41 hlasov
8
Tibor Lukáčka, ASV
38 hlasov
9
Ladislav Rigó, SMK-MKP
38 hlasov
10
Vojtech Kökény, SRK
29 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
20 hlasov
12
Tibor Balog, SMS
16 hlasov
13
Csaba Horváth, NEKA
16 hlasov
14
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
15
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
5 hlasov
16
Aneta Vargicová, SNS
5 hlasov
17
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
18
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
19
Katarína Horváth, KĽS
4 hlasov
20
Ján Antal, ÚSVIT
3 hlasov
21
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
3 hlasov
22
Renáta Puhlová, PD
3 hlasov
23
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
24
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
25
Helena Krauszová, SMS
2 hlasov
26
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
27
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
2 hlasov
28
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
30
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
2 hlasov
31
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
32
Dušan Faško, KSS
1 hlasov
33
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
34
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
35
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
36
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
1 hlasov
37
Jana Uhrinová, SNS
1 hlasov
38
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
39
Peter Vraniak, ÚSVIT
1 hlasov
40
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
1 hlasov
41
Peter Vetrák, SĽS
42
Dušan Širák, KSS
43
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
44
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
45
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
46
Anna Kekeňáková, KSS
47
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS

Volebná účasť

38,66
%
2017 1. kolo
20,72
%
2013 2. kolo
49,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,66%
2013 2. kolo 20,72%
2013 1. kolo 49,75%