vyberte rok
Silicaokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
49,06%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
37,74%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
7,55%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,77%
Lukáš Sisák KSS
0,94%
Vladislav Stanko NEKA
0,94%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

26,09
%
2017 1. kolo
6,34
%
2013 2. kolo
18,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,09%
2013 2. kolo 6,34%
2013 1. kolo 18,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Beáta Beke, SMK-MKP
67 hlasov
2
Juraj Nagy, NEKA
58 hlasov
3
Attila Anna, NEKA
50 hlasov
4
Zoltán Várady, SMK-MKP
39 hlasov
5
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
37 hlasov
6
Ferenc Porubán, SMK-MKP
34 hlasov
7
Peter Bollo, MOST - HÍD
17 hlasov
8
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
9
Ján Babič, SMER-SD
15 hlasov
10
Tibor Balázs, MOST - HÍD
9 hlasov
11
Monika Šeďová, MOST - HÍD
9 hlasov
12
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
13
Juraj Balázs, NEKA
8 hlasov
14
Karol Kováč, OKS
7 hlasov
15
Matúš Bischof, OKS
6 hlasov
16
Monika Repaszká, ŠKV
6 hlasov
17
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
6 hlasov
18
Dušan Pollák, ŠKV
5 hlasov
19
Michal Terrai, NEKA
5 hlasov
20
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Viliam Hlaváč, ŠKV
4 hlasov
22
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Róbert Hanuštiak, NEKA
3 hlasov
24
Miloš Gallo, ŠANCA
3 hlasov
25
Jaroslav Kočiš, KSS
2 hlasov
26
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Helena Laliková, KSS
2 hlasov
28
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
29
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
31
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
32
Jozef Červeňák, RIS
1 hlasov
33
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Štefan Bašták, SMER-SD
35
Juraj Bernár, KSS
36
Mária Bernáthová, KSS
37
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Karol Horník, SMER-SD
39
Ivan Kuhn, OKS
40
Matej Lada, ŠKV
41
Peter Pamula, SNS