vyberte rok
Sihlaokres Brezno

Kandidáti na predsedu VÚC

Martin Juhaniak NEKA
32,93%
Ján Lunter NEKA
30,49%
Marian Kotleba ĽSNS
25,61%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
3,66%
Miroslav Gálik NAS
2,44%
Igor Kašper NEKA
2,44%
Milan Urbáni SMS
2,44%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

52,50
%
2017 1. kolo
25,00
%
2013 2. kolo
17,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 52,5%
2013 2. kolo 25%
2013 1. kolo 17,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Abel, NEKA
50 hlasov
2
Martin Juhaniak, NEKA
33 hlasov
3
Jozef Tokár, NEKA
22 hlasov
4
Martin Ridzoň, NEKA
21 hlasov
5
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
17 hlasov
6
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
7
Andrej Barančok, NEKA
13 hlasov
8
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
9
Daniel Struhár, NEKA
11 hlasov
10
Jaroslav Demian, SMER-SD
10 hlasov
11
Ján Račák, SMER-SD
10 hlasov
12
Miroslav Fašang, NEKA
9 hlasov
13
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
14
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
15
Andrea Kirschová, NEKA
6 hlasov
16
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
5 hlasov
17
Peter Bánik, SNS
5 hlasov
18
Ingrid Poliaková, SNS
5 hlasov
19
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
20
Milan Belko, NEKA
4 hlasov
21
Ivan Brozman, NEKA
4 hlasov
22
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Juraj Uhrin, NEKA
3 hlasov
24
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
25
Jerguš Ridzoň, NEKA
3 hlasov
26
Marian Pavúk, NEKA
3 hlasov
27
Bohuslav Nemky, SMER-SD
3 hlasov
28
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
29
Zuzana Kúdelková, KSS
3 hlasov
30
Jozef Harvan, SRK
3 hlasov
31
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
32
Marcel Pollák, SNS
2 hlasov
33
Michal Kantor, SZS
2 hlasov
34
Ivan Bobák, SZS
2 hlasov
35
Roman Švantner, DOMA DOBRE
2 hlasov
36
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
38
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
39
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
40
Peter Ondriaš, ŠANCA
1 hlasov
41
Andrej Majerík, VZDOR
42
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
43
Vratko Strmeň, NEKA