Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
48,22%
Rudolf Huliak NK/NEKA
14,44%
Adrian Polóny NEKA
10,67%
Miroslav Suja REPUBLIKA
9,11%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
6,67%
Marek Modranský NEKA
4,00%
Michal Albert KSS
3,56%
Maroš Čupka Socialisti.sk
2,67%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Gnida, SNS
115 hlasov
2
Ingrid Kosová, SaS, KDH, Progresívne...
113 hlasov
3
Lenka Balkovičová, NEKA
103 hlasov
4
Elena Kaliská, NEKA
99 hlasov
5
Jozef Ježík, SMER - SD, REPUBLIKA
85 hlasov
6
Linda Škriniarová, ŽIVOT
79 hlasov
7
Ján Beljak, SaS, KDH, Progresívne...
72 hlasov
8
Matej Snopko, NEKA
69 hlasov
9
Ľubica Balgová, SOM Slovensko
61 hlasov
10
Rudolf Huliak, NK/NEKA
60 hlasov
11
Dominika Árvaiová, Skúsme to inak
53 hlasov
12
Peter Košík, NK/NEKA
51 hlasov
13
Juraj Družbacký, SMER - SD, REPUBLIKA
41 hlasov
14
Andrea Sujová, SaS, KDH, Progresívne...
39 hlasov
15
Anna Paľovová, SaS, KDH, Progresívne...
34 hlasov
16
Vladimír Lupták, SaS, KDH, Progresívne...
32 hlasov
17
Rastislav Bobor, KSS
28 hlasov
18
Miroslav Kusein, Hlas - sociálna demokracia
26 hlasov
19
Juraj Trebuľa, SMER - SD, REPUBLIKA
24 hlasov
20
Samir Moumani, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
24 hlasov
21
Martina Mészáros Bariaková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
24 hlasov
22
Tímea Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
23 hlasov
23
Milan Parobok, NK/NEKA
21 hlasov
24
Dana Kobidová, Skúsme to inak
20 hlasov
25
Martina Orolínová, SMER - SD, REPUBLIKA
19 hlasov
26
Slavomír Hanuska, SNS
18 hlasov
27
Róbert Kurčík, Skúsme to inak
17 hlasov
28
Milan Jakubík, NK/NEKA
16 hlasov
29
Dušan Hruška, Hlas - sociálna demokracia
16 hlasov
30
Andrej Lupták, Skúsme to inak
16 hlasov
31
Lukáš Richtárech, NEKA
14 hlasov
32
Patrick Ivan, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
33
Andrea Marcineková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
13 hlasov
34
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
35
Ján Plesník, SOLIDARITA - Hnutie...
13 hlasov
36
Radoslav Hudák, SMER - SD, REPUBLIKA
12 hlasov
37
Michal Ondriska, SNS
10 hlasov
38
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
39
Dušan Kišfaluši, SNS
8 hlasov
40
Jaroslav Kolibík, NEKA
8 hlasov
41
Ľudmila Veselá, Skúsme to inak
7 hlasov
42
Vojtech Kelemen, SNS
6 hlasov
43
Mária Michnová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
44
Dušan Hanka, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
45
Martin Petriska, SME RODINA
2 hlasov

Volebná účasť

48,40 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,40 %
04.11. 2017 1. kolo 37,67 %
23.11. 2013 2. kolo 26,20 %
09.11. 2013 1. kolo 20,83 %