vyberte rok
Sielnicaokres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
54,94%
Marian Kotleba ĽSNS
24,34%
Igor Kašper NEKA
7,95%
Martin Juhaniak NEKA
4,34%
Miroslav Gálik NAS
2,17%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,45%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,96%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,96%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,72%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,48%
Znenek Očovan NAJ
0,48%
Alena Piovarčiová NP
0,48%
Milan Urbáni SMS
0,48%
Pavel Greksa NEKA
0,24%
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

37,67
%
2017 1. kolo
26,20
%
2013 2. kolo
20,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,67%
2013 2. kolo 26,2%
2013 1. kolo 20,83%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Čarnoký, NEKA
81 hlasov
2
Jozef Ježík, SMER-SD
78 hlasov
3
Jozef Bakša, NEKA
78 hlasov
4
Matej Snopko, NEKA
70 hlasov
5
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
6
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
65 hlasov
7
Peter Hričina, NEKA
62 hlasov
8
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
9
Alžbeta Staníková, NEKA
57 hlasov
10
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
57 hlasov
11
Juraj Družbacký, SMER-SD
56 hlasov
12
Peter Košík, NEKA
45 hlasov
13
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
14
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
15
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
16
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
17
Samir Moumani, NEKA
40 hlasov
18
Miroslav Kusein, SMER-SD
37 hlasov
19
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
36 hlasov
20
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
21
Róbert Vasil, NEKA
34 hlasov
22
Slavomír Hanuska, SNS
33 hlasov
23
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
24
Miroslav Gálik, NaS - ns
29 hlasov
25
Viktoria Vonkomerová, HZD
28 hlasov
26
Rastislav Bobor, KSS
25 hlasov
27
Miroslav Náhlik, SMER-SD
22 hlasov
28
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
29
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
19 hlasov
30
Róbert Hraško, ŠANCA
19 hlasov
31
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
16 hlasov
32
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
15 hlasov
33
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
15 hlasov
34
Igor Šufliarsky, SNS
13 hlasov
35
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
36
Vladimír Neumann, VZDOR
7 hlasov
37
Albín Geršič, HZD
6 hlasov
38
Marek Kabát, NaS - ns
4 hlasov