vyberte rok
Šiatorská Bukovinkaokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
28,81%
Ján Lunter NEKA
28,81%
Igor Kašper NEKA
24,58%
Pavel Greksa NEKA
5,08%
Martin Juhaniak NEKA
4,24%
Milan Urbáni SMS
3,39%
Miroslav Gálik NAS
1,69%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,85%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,85%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,85%
Jozef Šimko NEKA
0,85%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

45,97
%
2017 1. kolo
27,30
%
2013 2. kolo
36,94
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,97%
2013 2. kolo 27,3%
2013 1. kolo 36,94%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
80 hlasov
2
Branislav Hámorník, SMER-SD
50 hlasov
3
Attila Agócs, MOST - HÍD
46 hlasov
4
Jana Haláková, SMER-SD
30 hlasov
5
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
6
Pavel Greksa, NEKA
19 hlasov
7
Ján Mičuda, SMER-SD
17 hlasov
8
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
9
Pavol Križo, SNS
14 hlasov
10
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
11
Rudolf Slivka, SNS
12 hlasov
12
Péter György, SMK-MKP
9 hlasov
13
Juraj Pelč, NEKA
9 hlasov
14
Pavol Baculík, NEKA
8 hlasov
15
Denisa Nincová, NEKA
7 hlasov
16
Péter Csúsz, SMK-MKP
6 hlasov
17
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
18
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
19
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
20
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
21
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
22
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
3 hlasov
23
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
24
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
3 hlasov
25
Marian Šulek, KSS
3 hlasov
26
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
27
Lucia Kašiarová, KSS
3 hlasov
28
Ján Svoreň, KSS
3 hlasov
29
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
30
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
31
László Kerekes, SMK-MKP
2 hlasov
32
István Mázik, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
33
Zoltán Balog, NEKA
2 hlasov
34
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
35
Milan Alberti, NEKA
1 hlasov
36
Jozef Bari, SRK
1 hlasov
37
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
38
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
1 hlasov
39
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Štefan Kertész, MOST - HÍD
41
Karol Ferencz, MOST - HÍD
42
Július Čipčala, SRK
43
Lukáš Čavoj, NEKA
44
Tibor Tóth, MOST - HÍD