Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
74,14%
Rudolf Bauer KDS
25,86%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
55,22%
Rudolf Bauer KDS
17,16%
Dominika Palaščáková NOVA
5,22%
Jaroslav Džunko NEKA
5,22%
Jozef Holečko NEKA
5,22%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,99%
Lukáš Sisák KSS
2,99%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,24%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,24%
Ivan Kuhn OKS
1,49%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Farkaš, SMER - SD
73 hlasov
2
Oliver Petrík, NEKA
67 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER - SD
53 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER - SD
52 hlasov
5
Vladimíra Fortunová, KSS
50 hlasov
6
Viliam Zahorčák, SMER - SD
45 hlasov
7
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
8
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
9
Jana Cibereová, SMER - SD
28 hlasov
10
Ľubica Rošková, SMER - SD
23 hlasov
11
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
12
Jozef Makohus, SMER - SD
14 hlasov
13
Milan Potocký, NEKA
13 hlasov
14
Rastislav Olexa, NEKA
12 hlasov
15
Imrich Balog, KĽS
9 hlasov
16
Valéria Eľková, NEKA
9 hlasov
17
Branislav Sijka, NEKA
7 hlasov
18
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
19
Martin Stripai, SMS
7 hlasov
20
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
21
Juraj Brecko, KSS
6 hlasov
22
Dagmara Balogová, KSS
4 hlasov
23
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
24
Ján Potocký, SMS
4 hlasov
25
Andrea Sisák, NEKA
4 hlasov
26
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
27
Slavomír Žužo, MS
4 hlasov
28
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
29
Jozef Jusko, ÚSVIT
3 hlasov
30
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
31
Stanislav Gaľa, SNS
3 hlasov
32
Ján Mičuda, NEKA
3 hlasov
33
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
34
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
35
Martin Magura, SMS
3 hlasov
36
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
37
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
38
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
39
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
40
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
41
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
42
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
43
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
44
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
46
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
47
Mária Uchnárová, SMS
48
Gabriel Timko, SMS
49
Tomáš Bubelíny, NOVA
50
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
51
Jaroslav Ferenc, KĽS
52
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
53
Milan Kaplan, NOVA
54
Slavomír Kešeľ, SRÚS
55
Matúš Nameš, SNS

Volebná účasť

21,32
%
2017 1. kolo
10,06
%
2013 2. kolo
24,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,32%
2013 2. kolo 10,06%
2013 1. kolo 24,82%