Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
46,15%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
30,77%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
11,54%
Štefan Straka KSS
3,85%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
3,85%
Jozef Mihalčin SĽS
3,85%
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Daniel Antolík, SNS
11 hlasov
2
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
3
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
4
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
5
Michal Kaliňák, SMER - SD
9 hlasov
6
Jozef Kičura, SMER - SD
8 hlasov
7
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
8
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
9
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
10
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
11
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
12
Jozef Kipikaša, SNS
5 hlasov
13
Mikuláš Komanický, SMER - SD
5 hlasov
14
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
15
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
16
Emil Chlapeček, SMER - SD
5 hlasov
17
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
18
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
19
Miroslav Benko, SMER - SD
4 hlasov
20
Vladislav Bašista, SMER - SD
4 hlasov
21
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
4 hlasov
22
Peter Hatalčík, SMER - SD
3 hlasov
23
Pavel Hagyari, NEKA
3 hlasov
24
Lukáš Priščák, SNS
3 hlasov
25
Patrik Tomič, NEKA
3 hlasov
26
Alica Dragulová, NOVA
3 hlasov
27
Radoslav Čuha, SMER - SD
3 hlasov
28
Miroslav Leško, SMER - SD
3 hlasov
29
Miroslav Sopko, NOVA
3 hlasov
30
Branko Benko, SMER - SD
3 hlasov
31
Marcel Jenča, SNS
3 hlasov
32
Miroslav Lukáč, SMER - SD
2 hlasov
33
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
34
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Jaroslav Uličný, SNS
2 hlasov
36
Ján Andrejko, NEKA
2 hlasov
37
Richard Drutarovský, NOVA
2 hlasov
38
Mária Klebanová, SNS
2 hlasov
39
Igor Kreta, KSS
2 hlasov
40
Janette Langová, NOVA
2 hlasov
41
Radko Lapoš, NEKA
2 hlasov
42
František Janus, NEKA
2 hlasov
43
Štefan Hatok, NEKA
2 hlasov
44
Ondrej Gubač, NEKA
2 hlasov
45
Ján Katica, NEKA
2 hlasov
46
Pavol Kleban, SNS
2 hlasov
47
Vladimír Feľbaba, NOVA
2 hlasov
48
Andrej Tudor, KSS
2 hlasov
49
Rudolf Voit, NEKA
1 hlasov
50
Anton Demeter, SNS
1 hlasov
51
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
52
Marek Guman, NEKA
1 hlasov
53
Cyril Leško, SNS
1 hlasov
54
Radomír Kreheľ, NEKA
1 hlasov
55
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
1 hlasov
56
Ľuba Kráľová, NEKA
1 hlasov
57
Marián Krakovský, KSS
1 hlasov
58
Dušan Brhlík, NEKA
1 hlasov
59
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
60
Jozef Kakaščik, NEKA
1 hlasov
61
Jiří Ballarin, NEKA
1 hlasov
62
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
63
Ľudovít Malaga, NEKA
1 hlasov
64
Stanislav Mathia, NOVA
1 hlasov
65
Ľubomír Vaško, NOVA
1 hlasov
66
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
67
Ladislav Babuščák, NOVA
1 hlasov
68
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
69
Stanislav Šváby, NOVA
1 hlasov
70
Paulína Štefaničová, NOVA
1 hlasov
71
Viera Leščáková, NOVA
1 hlasov
72
Tibor Bažo, SRÚS
1 hlasov
73
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
74
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
75
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
76
Radovan Bačík, NEKA
77
František Balog, SRÚS
78
Ján Jacoš, 99%, PaS
79
Jozef Jakubík, 99%, PaS
80
Peter Klein, NEKA
81
Anton Klimko, NOVA
82
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
83
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
84
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
85
František Merkovský, 99%, PaS
86
Matúš Murajda, NEKA
87
Viliam Sedlák, 99%, PaS
88
Viera Vasiliaková, KSS
89
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
90
Milan Hlivjak, 99%, PaS
91
Iveta Baranová, NEKA
92
Radoslav Bednarčik, SNS
93
Ivan Benko, NEKA
94
Vladimír Borecký, NEKA
95
Andrej Buday, SaS
96
Milan Cimerman, Z-SNP
97
Ján Dobrovič, NEKA
98
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
99
Jozef Frankovský, NEKA
100
Stanislav Grega, NEKA
101
Michal Hlivjak, 99%, PaS
102
Zdenko Velecký, NEKA

Volebná účasť

41,59
%
2017 1. kolo
27,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,59%
2013 1. kolo 27,61%