Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
70,41%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
29,59%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
44,56%
Rudolf Bauer KDS
29,53%
Dominika Palaščáková NOVA
9,84%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,66%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,15%
Jaroslav Džunko NEKA
2,59%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,07%
Lukáš Sisák KSS
1,55%
Jozef Holečko NEKA
0,52%
Ivan Kuhn OKS
0,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Konkoly, SMER - SD
120 hlasov
2
Miroslav Bačenko, NEKA
102 hlasov
3
László Köteles, SMK-MKP
55 hlasov
4
István Zachariaš, SMK-MKP
46 hlasov
5
László Iván, SMK-MKP
41 hlasov
6
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
37 hlasov
8
Michal Rečka, SMER - SD
30 hlasov
9
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
10
Jenő Csoltkó, NEKA
28 hlasov
11
Monika Bérešová, SZS
28 hlasov
12
Miloš Barcal, NEKA
26 hlasov
13
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
14
Jozef Holečko, NEKA
24 hlasov
15
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
16
Ján Kokarda, NEKA
22 hlasov
17
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
18
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
19
Dominika Palaščáková, NOVA
19 hlasov
20
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
21
Ladislav Bartók, NEKA
17 hlasov
22
František Petro, SMER - SD
16 hlasov
23
Ján Marton, NOVA
15 hlasov
24
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
25
Božena Letková, NEKA
12 hlasov
26
Vojtech Staňo, SMER - SD
11 hlasov
27
Karol Dzugas, NEKA
11 hlasov
28
Ivan Buchla, SNS
10 hlasov
29
Viktor Dulina, NEKA
10 hlasov
30
Peter Papáč, KSS
9 hlasov
31
Ján Stanislav, SNS
9 hlasov
32
Ján Mikloš, KSS
8 hlasov
33
Ľubomír Šimko, SMER - SD
7 hlasov
34
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
35
Viliam Bačo, NEKA
7 hlasov
36
Marián Tóth, SaS
6 hlasov
37
Peter Palaščák, SOĽ
6 hlasov
38
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
39
Ján Bačo, SĽS
5 hlasov
40
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
41
Anton Medvec, NEKA
5 hlasov
42
Imrich Kohút, SĽS
5 hlasov
43
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
44
Alexander Bimbo, SRÚS
5 hlasov
45
Martin Baltes, SĽS
5 hlasov
46
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
47
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
48
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
49
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
50
Roman Horváth, SRÚS
3 hlasov
51
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
52
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
53
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
54
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
55
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
56
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
57
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
58
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
59
Marián Kertész, PD
1 hlasov
60
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
61
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

17,35
%
2017 1. kolo
5,87
%
2013 2. kolo
12,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,35%
2013 2. kolo 5,87%
2013 1. kolo 12,21%