vyberte rok
Šemšaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
47,83%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
36,65%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,73%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,73%
Róbert Bačinský NEKA
3,11%
Jarmila Tkáčová SNS
1,86%
Jaroslav Džunko NEKA
0,62%
Oliver Petrík JĽSS
0,62%
Lukáš Sisák KSS
0,62%
Vladislav Stanko NEKA
0,62%
Ján Struk SMS
0,62%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

23,56
%
2017 1. kolo
8,44
%
2013 2. kolo
10,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,56%
2013 2. kolo 8,44%
2013 1. kolo 10,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Serbin, NEKA
50 hlasov
2
Ondrej Bernát, SMER-SD
42 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
4
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
32 hlasov
5
František Petro, SMER-SD
25 hlasov
6
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
7
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
8
Michal Rečka, SMER-SD
21 hlasov
9
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
10
Jarmila Vaňová, ŠKV
21 hlasov
11
Peter Derevjaník, SMER-SD
19 hlasov
12
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
13
Roland Szabó, SMER-SD
18 hlasov
14
Erika Zámboriová, ŠKV
17 hlasov
15
Anetta Strýčková, NEKA
17 hlasov
16
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
17
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
18
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
19
Martina Dutková, NEKA
15 hlasov
20
Mária Lacková, NEKA
15 hlasov
21
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
14 hlasov
22
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
23
Mária Dulovičová, NEKA
14 hlasov
24
Pavol Lehotský, NEKA
14 hlasov
25
Ján Kokarda, NEKA
13 hlasov
26
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
27
Tomáš Suchý, ŠANCA
11 hlasov
28
Anton Medvec, NEKA
11 hlasov
29
Alexander Képes, SMK-MKP
11 hlasov
30
Miloš Barcal, NEKA
10 hlasov
31
Monika Gergelová, SNS
9 hlasov
32
Gabriel Böhm, NEKA
8 hlasov
33
Július Begala, NEKA
8 hlasov
34
Radoslav Hodor, NEKA
8 hlasov
35
Vlastimil Lakatoš, NEKA
6 hlasov
36
Július Pelegrin, NEKA
6 hlasov
37
Elena Fialková, MOST - HÍD
6 hlasov
38
Ivan Hriczko, ŠKV
6 hlasov
39
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
40
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
41
Alexander Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
42
Vojtech Farkaš, NEKA
5 hlasov
43
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
44
Peter Seman, KSS
4 hlasov
45
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
3 hlasov
46
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
47
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
48
Jozef Hric, KSS
3 hlasov
49
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
50
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
51
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
52
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
53
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
54
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
55
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
56
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
58
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
59
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
60
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
61
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
62
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
63
Csaba Simkó, SMK-MKP
64
László Köteles, SMK-MKP
65
Augustín Köteles, NAJ
66
Rudolf Varga, VZDOR