Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
74,07%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
25,93%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
39,68%
Rudolf Bauer KDS
19,05%
Dominika Palaščáková NOVA
14,29%
Jaroslav Džunko NEKA
7,94%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,76%
Lukáš Sisák KSS
4,76%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,17%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,17%
Jozef Holečko NEKA
1,59%
Ivan Kuhn OKS
1,59%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Konkoly, SMER - SD
21 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
16 hlasov
3
Viktor Dulina, NEKA
15 hlasov
4
Michal Rečka, SMER - SD
14 hlasov
5
Dominika Palaščáková, NOVA
12 hlasov
6
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
7
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
8
Miloš Barcal, NEKA
12 hlasov
9
Monika Bérešová, SZS
11 hlasov
10
František Petro, SMER - SD
9 hlasov
11
Ivan Buchla, SNS
9 hlasov
12
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
13
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
14
Ľubomír Šimko, SMER - SD
8 hlasov
15
Marián Tóth, SaS
8 hlasov
16
Ján Marton, NOVA
8 hlasov
17
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
18
Anton Medvec, NEKA
7 hlasov
19
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
20
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
21
Vojtech Staňo, SMER - SD
7 hlasov
22
Miroslav Bačenko, NEKA
6 hlasov
23
Róbert Šándor, NEKA
6 hlasov
24
Radoslav Šimko, SNS
6 hlasov
25
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
26
Slavomír Horváth, SNS
5 hlasov
27
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
28
Ján Bačo, SĽS
5 hlasov
29
Imrich Kohút, SĽS
5 hlasov
30
Vladimír Popovič, SMS
5 hlasov
31
Monika Vargová, SNS
5 hlasov
32
Františka Kočišová, SĽS
4 hlasov
33
Ladislav Bartók, NEKA
4 hlasov
34
Viliam Bačo, NEKA
4 hlasov
35
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
36
Ľubica Holováčová, SĽS
4 hlasov
37
Ivan Hriczko, NEKA
4 hlasov
38
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
39
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
40
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
41
Martin Baltes, SĽS
3 hlasov
42
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
43
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
44
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
45
Ján Stanislav, SNS
3 hlasov
46
Jozef Tischler, SĽS
3 hlasov
47
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
48
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
49
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
50
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
51
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
52
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
53
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
54
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
55
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
56
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
57
Marián Kertész, PD
1 hlasov
58
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
59
Alexander Bimbo, SRÚS
60
László Iván, SMK-MKP
61
Roman Horváth, SRÚS

Volebná účasť

23,56
%
2017 1. kolo
8,44
%
2013 2. kolo
10,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,56%
2013 2. kolo 8,44%
2013 1. kolo 10,61%