Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
56,11%
Milan Belica NEKA
20,59%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
8,60%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,07%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,85%
Martin Kusenda NEKA
2,49%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,36%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,36%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,90%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,45%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
191 hlasov
2
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
136 hlasov
3
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
84 hlasov
4
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
68 hlasov
5
Judita Laššáková, NEKA
68 hlasov
6
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
65 hlasov
7
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
62 hlasov
8
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
61 hlasov
9
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
58 hlasov
10
Otokar Klein, NEKA
54 hlasov
11
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
54 hlasov
12
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
49 hlasov
13
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
49 hlasov
14
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
15
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
43 hlasov
16
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
40 hlasov
17
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
33 hlasov
18
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
19
Marek Šimunek, NEKA
30 hlasov
20
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
21
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
28 hlasov
22
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
26 hlasov
23
Jozef Zaťko, NK/NEKA
25 hlasov
24
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
24 hlasov
25
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
26
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
27
Michal Prešinský, REPUBLIKA
22 hlasov
28
Pavol Timko, REPUBLIKA
21 hlasov
29
Miloš Rybár, NEKA
21 hlasov
30
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
21 hlasov
31
Marcel Filaga, NEKA
20 hlasov
32
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
33
Gabriel Katona, NEKA
20 hlasov
34
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
20 hlasov
35
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
19 hlasov
36
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
18 hlasov
37
Peter Chmelo, REPUBLIKA
18 hlasov
38
Peter Podbehlý, NEKA
18 hlasov
39
Ivan Katona, NEKA
17 hlasov
40
Alena Jaššová, REPUBLIKA
16 hlasov
41
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
16 hlasov
42
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
43
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
44
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
45
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
46
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
47
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
13 hlasov
48
Denis Gondžala, REPUBLIKA
13 hlasov
49
Dušan Pukanec, NK/NEKA
13 hlasov
50
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13 hlasov
51
Martin Búry, NEKA
11 hlasov
52
Stanislav Petráš, NEKA
11 hlasov
53
Miroslav Kleman, NK/NEKA
11 hlasov
54
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
55
Adam Meško, DOMOV-NS
9 hlasov
56
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
57
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
58
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
59
František Slávik, Progresívne Slovensko
7 hlasov
60
Richard Gajdoš, NEKA
7 hlasov
61
Erik Kliment, NEKA
7 hlasov
62
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
63
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
64
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
65
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
6 hlasov
66
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
67
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
68
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
4 hlasov
69
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
70
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov

Volebná účasť

43,63 %

Historický vývoj

29.10. 2022 43,63 %
04.11. 2017 1. kolo 22,47 %
23.11. 2013 2. kolo 15,24 %
09.11. 2013 1. kolo 15,30 %