vyberte rok
Šelpiceokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
61,68%
Tibor Mikuš NEKA
35,05%
Jaroslav Cehlárik NEKA
2,34%
József Berényi SMK
0,47%
Márius Novák NP
0,47%
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

28,74
%
2017 1. kolo
19,88
%
2013 2. kolo
19,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,74%
2013 2. kolo 19,88%
2013 1. kolo 19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
3
Matej Lančarič, NEKA
55 hlasov
4
Tibor Pekarčík, NEKA
47 hlasov
5
Marek Neštický, NEKA
45 hlasov
6
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
7
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
8
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
9
Martin Uhlík, NEKA
37 hlasov
10
Marián Galbavý, NEKA
36 hlasov
11
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
12
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
13
Šimon Štefunko, NEKA
32 hlasov
14
Jozef Klokner, NEKA
31 hlasov
15
Jaroslav Cehlárik, NEKA
30 hlasov
16
Juraj Janček, DOMA DOBRE
28 hlasov
17
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
18
Štefan Krištofík, SMER-SD
24 hlasov
19
Jozef Pobiecký, NEKA
23 hlasov
20
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
21
Juraj Novota, NEKA
22 hlasov
22
Ľubomír Antal, SMER-SD
21 hlasov
23
Július Zemko, SMER-SD
20 hlasov
24
Iveta Bakičová, NEKA
20 hlasov
25
Augustín Hambálek, SMER-SD
20 hlasov
26
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
27
Jozef Koricina, NEKA
19 hlasov
28
Marta Gubrická, SMER-SD
18 hlasov
29
Peter Sloboda, NEKA
17 hlasov
30
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
31
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
32
Peter Chmela, NEKA
16 hlasov
33
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
34
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
35
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
36
Vladimír Púčik, SMER-SD
16 hlasov
37
Bystrík Stanko, NEKA
16 hlasov
38
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
39
Jakub Mišek, NEKA
15 hlasov
40
Norbert Halász, NEKA
15 hlasov
41
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
42
Marcel Behro, NEKA
12 hlasov
43
Elena Kátlovská, NEKA
12 hlasov
44
Valburga Lobotková, SMER-SD
12 hlasov
45
Karol Zachar, SMER-SD
11 hlasov
46
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
47
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
48
Peter Sita, NEKA
9 hlasov
49
Vladimír Kozmál, SNS
9 hlasov
50
Peter Haščík, NEKA
9 hlasov
51
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
9 hlasov
52
Jaroslav Jánoš, NEKA
6 hlasov
53
Zuzana Frišová, DOST
6 hlasov
54
Viera Gbelcová, SNS
6 hlasov
55
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
56
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
57
Norbert Pavlovič, KSS
5 hlasov
58
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
59
Pavol Gabriška, DOST
4 hlasov
60
Anna Šimončičová, SNS
3 hlasov
61
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
62
Rudolf Šulek, NAJ
2 hlasov
63
Peter Bartovič, MOST - HÍD
2 hlasov
64
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
2 hlasov
65
Martin Ostrovský, SNS
1 hlasov
66
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
1 hlasov
67
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
68
Marián Semáč, NAJ
69
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS