Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
65,92%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
13,41%
Ľubomír Žabár NEKA
11,73%
Peter Palko KSS
5,59%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
2,79%
Marián Herdel NEKA
0,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
73 hlasov
2
Emil Košút, SMER - SD
59 hlasov
3
Tibor Jankovský, SMER - SD
53 hlasov
4
Milan Berec, SMER - SD
47 hlasov
5
Miroslav Hlinka, SMER - SD
41 hlasov
6
Tomáš Vaňo, NEKA
35 hlasov
7
Martin Adamec, NEKA
35 hlasov
8
Stanislav Pastva, SMER - SD
33 hlasov
9
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
10
Juraj Ondračka, SMER - SD
20 hlasov
11
Anton Beták, NEKA
20 hlasov
12
Ľubomír Žabár, NEKA
20 hlasov
13
Daniel Beníček, SMER - SD
19 hlasov
14
Ján Kanaba, NEKA
19 hlasov
15
Iveta Kováčiková, SMER - SD
18 hlasov
16
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
17
Leo Kužela, NEKA
14 hlasov
18
Jaroslav Ridoško, SNS
14 hlasov
19
Eduard Hartmann, SNS
13 hlasov
20
Jaroslav Jambor, NEKA
13 hlasov
21
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
13 hlasov
22
Alojz Švajda, NEKA
12 hlasov
23
Jozef Hrdlička, KSS
12 hlasov
24
Danica Birošová, NEKA
12 hlasov
25
Eva Červeňanová, NEKA
11 hlasov
26
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
11 hlasov
27
Martina Beňovičová, NEKA
11 hlasov
28
Martin Barčák, NEKA
10 hlasov
29
Peter Palko, KSS
10 hlasov
30
Miroslav Kopčan, NEKA
9 hlasov
31
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
32
Peter Hlucháň, NEKA
9 hlasov
33
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
34
Miloslav Baco, NEKA
8 hlasov
35
Ľubomír Dvorský, NEKA
8 hlasov
36
Martin Dohál, NEKA
7 hlasov
37
Vladimír Mojto, NEKA
6 hlasov
38
Jaroslav Šmíd, NEKA
6 hlasov
39
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
5 hlasov
40
Janka Fabová, Paliho Kapurková
5 hlasov
41
Juraj Kotleba, SNS
5 hlasov
42
Ján Hradský, NEKA
5 hlasov
43
Patrik Burian, NEKA
5 hlasov
44
Tomáš Bečár, NEKA
5 hlasov
45
Ľubomír Tunega, NEKA
5 hlasov
46
Milan Blaško, SNS
5 hlasov
47
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
4 hlasov
48
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
49
Peter Brázda, SNS
4 hlasov
50
Michal Križan, NEKA
4 hlasov
51
Martin Chlapík, SNS
3 hlasov
52
Milan Kebísek, NEKA
3 hlasov
53
Ľubomír Štefánik, NEKA
3 hlasov
54
Marta Šajbidorová, NEKA
3 hlasov
55
Martina Kebísková, NEKA
3 hlasov
56
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
3 hlasov
57
Václav Vacula, 99%
2 hlasov
58
Marta Blahová, ĽS-HZDS
2 hlasov
59
Lucia Štefancová, NEKA
2 hlasov
60
Pavol Suško, KSS
2 hlasov
61
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
2 hlasov
62
Lenka Ďurechová, KSS
2 hlasov
63
Dušan Štrauss, NaS - ns
1 hlasov
64
Iveta Šipošová, KSS
1 hlasov
65
Ondrej Čapák, SNS
1 hlasov
66
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
1 hlasov
67
Valika Meravá, KSS
1 hlasov
68
Miroslav Zámečník, KSS
1 hlasov
69
Peter Hudec, KSS
70
Juraj Štepnička, SNS

Volebná účasť

48,59
%
2017 1. kolo
22,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,59%
2013 1. kolo 22,33%