Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
51,85%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
48,15%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
52,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
28,00%
Ondrej Binder NEKA
8,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
4,00%
Jaroslav Sekerka KSS
4,00%
Pavel Chovanec ÚSVIT
4,00%
Karol Konárik SNS
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
277 hlasov
2
Michal Rusko, NEKA
207 hlasov
3
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
188 hlasov
4
Ján Chladný, KDS
145 hlasov
5
Peter Gogola, NEKA
107 hlasov
6
Miloš Horný, SMS
99 hlasov
7
Karol Konárik, SNS
89 hlasov
8
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
86 hlasov
9
Ľubomír Motyčka, NEKA
73 hlasov
10
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
69 hlasov
11
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
65 hlasov
12
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
63 hlasov
13
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
59 hlasov
14
Jaroslav Kuracina, NEKA
58 hlasov
15
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
54 hlasov
16
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
54 hlasov
17
Jaroslav Maslen, NEKA
53 hlasov
18
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
49 hlasov
19
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
46 hlasov
20
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
46 hlasov
21
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
42 hlasov
22
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
41 hlasov
23
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
40 hlasov
24
Jozef Smekal, NEKA
33 hlasov
25
Janka Slobodníková, SĽS
31 hlasov
26
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
27
Iveta Majerová, NEKA
30 hlasov
28
Peter Rusnák, NEKA
29 hlasov
29
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
29 hlasov
30
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
25 hlasov
31
Martin Baník, KDS
25 hlasov
32
Štefan Matejkin, NEKA
22 hlasov
33
Igor Donoval, ASV
21 hlasov
34
Vladimír Babic, KDH, SMER - SD
20 hlasov
35
Ivan Kostúr, KSS
20 hlasov
36
Zdena Bienska, SĽS
17 hlasov
37
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
17 hlasov
38
Janka Slaná, NEKA
15 hlasov
39
Teodor Bindas, SMS
15 hlasov
40
Ľubomír Piterka, NEKA
15 hlasov
41
Róbert Huran, NEKA
14 hlasov
42
Branislav Slaný, NEKA
13 hlasov
43
Ľubomír Šesták, NEKA
13 hlasov
44
Peter Majerský, KSS
12 hlasov
45
Pavol Svetlík, SNS
11 hlasov
46
Simon Barth, SMS
11 hlasov
47
Ján Jambrich, SĽS
11 hlasov
48
Andrea Baníková, KDH, SMER - SD
10 hlasov
49
Jaroslav Sekerka, KSS
10 hlasov
50
Ján Chromek, KDH, SMER - SD
10 hlasov
51
Vladimír Sklenka, NEKA
9 hlasov
52
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
9 hlasov
53
Jozef Sásik, SĽS
8 hlasov
54
Roman Štrba, SĽS
8 hlasov
55
Karol Jadáš, KDS
8 hlasov
56
Daniela Baranová, MOST - HÍD
7 hlasov
57
Radoslav Vazan, KDH, SMER - SD
7 hlasov
58
Martin Schvarc, NEKA
6 hlasov
59
Maroš Skopal, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
60
Lukáš Ginič, SMS
6 hlasov
61
Juraj Remšík, SMS
6 hlasov
62
Dana Hríbiková, OKS
6 hlasov
63
Jaroslav Bellák, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
64
Elena Baculíková, ASV
5 hlasov
65
Andrej Sliacky, SMS
5 hlasov
66
Augustín Richtárech, OKS
4 hlasov
67
Albert Macko, NEKA
4 hlasov
68
Vladimír Rosinský, SĽS
4 hlasov
69
Daniel Kamas, NEKA
4 hlasov
70
Jaroslava Miklóšová, SMS
3 hlasov
71
Pavel Olšiak, NEKA
3 hlasov
72
Ondrej Kožiak, PaS
3 hlasov
73
Anna Melicherčíková, ASV
3 hlasov
74
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
75
Ján Kalafús, KSS
2 hlasov
76
Oľga Búryová, SNS
2 hlasov
77
Erik Furák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
78
Igor Čepko, ND
2 hlasov
79
Jaroslav Jenčo, SMS
2 hlasov
80
Marián Hecl, NEKA
1 hlasov
81
Martin Krajč, SMĽ
1 hlasov
82
Svetozár Tomič, SMS
1 hlasov
83
Eva Nemsilová, KSS
1 hlasov
84
Milan Prašovský, SĽS
85
Július Horváth, SRK
86
Ján Matúš, SĽS
87
Radovan Séleš, SMS
88
Dušan Cmaro, SNS
89
Ján Krajčík, KSS

Volebná účasť

27,71
%
2017 1. kolo
31,03
%
2013 2. kolo
28,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,71%
2013 2. kolo 31,03%
2013 1. kolo 28,40%