vyberte rok
Selceokres Banská Bystrica

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
52,15%
Marian Kotleba ĽSNS
21,72%
Igor Kašper NEKA
12,56%
Martin Juhaniak NEKA
9,28%
Milan Urbáni SMS
1,81%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,36%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,23%
Alena Piovarčiová NP
0,23%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,23%
Jozef Sásik SĽSAH
0,23%
Miroslav Gálik NAS
0,11%
Pavel Greksa NEKA
0,11%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

49,86
%
2017 1. kolo
2017 1. kolo 49,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Túry, ŠANCA
287 hlasov
2
Ondrej Lunter, NEKA
181 hlasov
3
Katarína Belicová, NEKA
156 hlasov
4
Viera Dubačová, NEKA
155 hlasov
5
Igor Kašper, NEKA
151 hlasov
6
Peter Gogola, NEKA
144 hlasov
7
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
139 hlasov
8
Ľubica Laššáková, SMER-SD
133 hlasov
9
Martin Turčan, NEKA
124 hlasov
10
Jakub Gajdošík, SMER-SD
105 hlasov
11
Milan Lichý, NEKA
103 hlasov
12
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
103 hlasov
13
Erika Karová, NEKA
99 hlasov
14
Matúš Molitoris, NEKA
96 hlasov
15
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
94 hlasov
16
Karol Konárik, SNS
93 hlasov
17
Matej Bučko, NEKA
90 hlasov
18
Marcel Pecník, NEKA
84 hlasov
19
Pavol Bielik, NEKA
83 hlasov
20
Ivan Šabo, NEKA
79 hlasov
21
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
70 hlasov
22
Ján Šulaj, SMER-SD
70 hlasov
23
Andrea Maková, NEKA
66 hlasov
24
Daniel Karas, SMER-SD
64 hlasov
25
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
26
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
62 hlasov
27
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
60 hlasov
28
Ján Šabo, SMER-SD
57 hlasov
29
Ľudmila Priehodová, NEKA
56 hlasov
30
Jana Orlická, NEKA
55 hlasov
31
Viera Krakovská, NEKA
55 hlasov
32
Marek Modranský, SMER-SD
54 hlasov
33
Vladimír Sklenka, NEKA
50 hlasov
34
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
35
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
36
Ivan Saktor, NEKA
45 hlasov
37
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
38
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
39 hlasov
39
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
40
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
37 hlasov
41
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
36 hlasov
42
Jiří Pěč, NEKA
35 hlasov
43
Ľubomír Kuracina, NAJ
34 hlasov
44
Ladislav Topoľský, SMER-SD
34 hlasov
45
Július Ernek, SNS
32 hlasov
46
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
47
Roman Ružica, ŠANCA
32 hlasov
48
Ivan Kostúr, KSS
31 hlasov
49
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
50
Hubert Štoksa, NEKA
29 hlasov
51
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
52
Miroslav Bálint, NEKA
27 hlasov
53
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
23 hlasov
54
Miroslav Ostrihoň, NEKA
22 hlasov
55
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
22 hlasov
56
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
21 hlasov
57
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
20 hlasov
58
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
20 hlasov
59
Dominik Veselovský, SNS
18 hlasov
60
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
14 hlasov
61
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
14 hlasov
62
Monika Geregová, MOST - HÍD
14 hlasov
63
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
64
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
12 hlasov
65
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
66
Miloš Vajs, NP
11 hlasov
67
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
68
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
69
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
70
Ján Gereg, SNS
9 hlasov
71
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
72
Dana Boháčiková, NP
9 hlasov
73
Daniela Baranová, MOST - HÍD
8 hlasov
74
Jaroslav Sekerka, KSS
8 hlasov
75
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
76
Milan Mikulec, MOST - HÍD
7 hlasov
77
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
78
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
6 hlasov
79
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
5 hlasov
80
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov