vyberte rok
Sedliskáokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
50,99%
Peter Chudík Smer-SD
26,09%
Jozef Mihalčin ĽSNS
15,81%
Andrej Gmitter NEKA
3,16%
Ján Garaj NEKA
2,77%
František Oľha Šanca
1,19%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

24,56
%
2017 1. kolo
28,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,56%
2013 1. kolo 28,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Obický, NEKA
112 hlasov
2
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
106 hlasov
3
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
66 hlasov
5
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
6
Peter Kocák, NEKA
56 hlasov
7
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
8
Blažena Matisová, NEKA
43 hlasov
9
Jozef Baran, SMER-SD
43 hlasov
10
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
11
Alfonz Kobielský, NEKA
38 hlasov
12
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
13
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
32 hlasov
14
Juraj Kuročka, SMER-SD
29 hlasov
15
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
28 hlasov
16
Jozef Berta, SMER-SD
28 hlasov
17
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
18
Andrej Krišanda, SNS
23 hlasov
19
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
20
Ľubomír Lukič, SMER-SD
18 hlasov
21
Peter Treciak, NaS - ns
17 hlasov
22
Štefan Hreha, SMER-SD
14 hlasov
23
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
24
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
25
Peter Novák, SNS
12 hlasov
26
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
27
Štefan Straka, NEKA
12 hlasov
28
Ľubomír Pidaný, SNS
11 hlasov
29
Marta Vagaská, SNS
10 hlasov
30
Ivan Koščík, NEKA
10 hlasov
31
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
32
Zuzana Zavadská, SZ
10 hlasov
33
Miroslav Gešper, NEKA
9 hlasov
34
Samuel Bruss, NEKA
8 hlasov
35
Miroslav Baník, NEKA
8 hlasov
36
Dušan Vilenik, SNS
6 hlasov
37
Mária Kurovská, NaS - ns
6 hlasov
38
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
6 hlasov
39
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
40
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasov
41
Monika Palková, SP
3 hlasov
42
Martina Hliboká, SOĽ
2 hlasov
43
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasov
44
Michal Huňák, EDS
2 hlasov
45
Miroslav Kroka, NP
2 hlasov
46
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
47
Jozef Karchňak, ÚSVIT
2 hlasov
48
Anton Orokocký, VZDOR
2 hlasov
49
Ján Laco, ŠANCA
2 hlasov
50
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
51
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
52
Ján Katriňák, RIS
1 hlasov
53
Roman Goroľ, EDS
1 hlasov
54
Ján Pivovarník, SNS
1 hlasov