Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
50,00%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
36,23%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,26%
Štefan Straka KSS
2,54%
Anton Korba NEKA
2,54%
Jozef Mihalčin SĽS
2,54%
Dorota Bujňáková NP
1,45%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,09%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
183 hlasov
2
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
70 hlasov
3
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
57 hlasov
4
Ján Ragan, SMER - SD
53 hlasov
5
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
52 hlasov
6
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
39 hlasov
7
Alfonz Kaliaš, SRÚS
38 hlasov
8
Dušan Molek, SMER - SD
33 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER - SD
32 hlasov
10
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
11
Marek Cerula, SNS
24 hlasov
12
Ján Čižik, 99%, PaS
22 hlasov
13
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
21 hlasov
14
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
15
Ľubomír Lukič, SMER - SD
19 hlasov
16
Marcela Pčolinská, NOVA
17 hlasov
17
Rastislav Košalko, KOS
17 hlasov
18
Jozef Berta, SMER - SD
17 hlasov
19
Ladislav Hromada, NOVA
17 hlasov
20
Peter Ondko, NEKA
13 hlasov
21
Jozef Džurdženík, SNS
11 hlasov
22
Eva Lenková, NaS - ns
11 hlasov
23
Ján Šimko, NaS - ns
11 hlasov
24
Štefan Straka, KSS
10 hlasov
25
Milan Madura, ĽS-HZDS
10 hlasov
26
Lukáš Bičej, KOS
9 hlasov
27
Gabriel Vilcega, NaS - ns
9 hlasov
28
Ján Katriňák, SRK
8 hlasov
29
Miroslav Kaliaš, SRK
8 hlasov
30
Ján Popaďak, 99%, PaS
8 hlasov
31
Paulína Sopková, NaS - ns
8 hlasov
32
Ľubomír Pidany, SĽS
7 hlasov
33
Michal Džuka, SOĽ
7 hlasov
34
Mária Kurovská, NaS - ns
7 hlasov
35
Marta Baniková, 99%, PaS
6 hlasov
36
Miroslav Gešper, NEKA
6 hlasov
37
Dušan Haľko, SNS
6 hlasov
38
Anton Pavúk, NOVA
6 hlasov
39
Ján Jevín, SNS
6 hlasov
40
Radovan Kapraľ, KOS
6 hlasov
41
Jozef Karchňák, ÚSVIT
6 hlasov
42
Jozef Mihalčin, SĽS
6 hlasov
43
Anton Korba, NEKA
5 hlasov
44
Matúš Krajňák, SĽS
4 hlasov
45
Peter Jacko, EDS
4 hlasov
46
Dávid Capik, SNS
3 hlasov
47
Vincent Antoš, KSS
3 hlasov
48
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
3 hlasov
49
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
3 hlasov
50
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
51
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasov
52
Jozef Tomašik, SNS
2 hlasov
53
Emília Rujaková, SĽS
2 hlasov
54
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
55
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
56
Ján Macuga, EDS
1 hlasov
57
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
58
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
59
Milan Reich, KOS
1 hlasov
60
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
61
Pavol Štefanko, EDS

Volebná účasť

24,56
%
2017 1. kolo
28,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,56%
2013 1. kolo 28,14%