Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
43,34%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
27,06%
Milan Mazurek REPUBLIKA
14,80%
Ján Bync NEKA
4,65%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
3,17%
Patrícia Reváková NK/NEKA
2,54%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
1,69%
Michal Biganič NEKA
1,48%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,63%
Filip Kuffa ŽIVOT
0,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
260 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
144 hlasov
3
Jozef Baran, NEKA
133 hlasov
4
Peter Kocák, NEKA
128 hlasov
5
Stanislav Obický, NEKA
115 hlasov
6
Alfonz Kobielský, NEKA
74 hlasov
7
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
72 hlasov
8
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
72 hlasov
9
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
70 hlasov
10
Marek Cerula, NEKA
65 hlasov
11
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
59 hlasov
12
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
59 hlasov
13
Stanislav Duda, NEKA
51 hlasov
14
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
46 hlasov
15
Michal Jenčo, NEKA
44 hlasov
16
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
43 hlasov
17
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
41 hlasov
18
Roman Lazúr, NEKA
41 hlasov
19
Cyril Melničák, REPUBLIKA
38 hlasov
20
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
37 hlasov
21
Ján Fenčák, NEKA
34 hlasov
22
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
34 hlasov
23
Jana Kočišová, REPUBLIKA
34 hlasov
24
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
32 hlasov
25
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
28 hlasov
26
Marián Smolák, NEKA
24 hlasov
27
Samuel Bruss, NEKA
23 hlasov
28
Ján Hajduch, NEKA
22 hlasov
29
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
30
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
31
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
21 hlasov
32
Andrej Krišanda, SNS
19 hlasov
33
Miroslav Gešper, ŽIVOT
18 hlasov
34
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
35
Peter Soták, DOMOV-NS
17 hlasov
36
Helena Kosťová, ÚSVIT
14 hlasov
37
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
14 hlasov
38
Štefan Kolesár, NEKA
13 hlasov
39
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
40
Lukáš Horváth, NEKA
9 hlasov
41
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
42
Ján Obšinč, SNS
8 hlasov
43
Ján Tancoš, NEKA
6 hlasov

Volebná účasť

52,90 %

Historický vývoj

29.10. 2022 52,90 %
04.11. 2017 1. kolo 24,56 %
09.11. 2013 1. kolo 28,14 %